Hoşgeldiniz.

Rüyada Anahtar Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Anahtar Kaybetmek Ne Anlama Gelir? Anahtarla bir yeri açmak hayra , kapatmaksa şerre delalet eder. Anahtar , Allah

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada Anahtar Görmek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada Anahtar Görmek Ne Anlama Gelir?
  Rüyada Anahtar Kaybetmek Ne Anlama Gelir?
  Anahtarla bir yeri açmak hayra, kapatmaksa şerre delalet eder.
  Anahtar, Allahtan bir şey istemeyle, dua ve istiğfar ile tabir edilir. Elinde bir anahtar olduğunu görmek abdest alıp ibadet etmeye; elinden anahtarın düştüğünü görmek namazı eda etmekte gevvşek davranmaya delalet eder.
  Ayrıca anahtar görmek, rızık, ilim, evlat, elçi, mal, define, koca ve hacca gitmekle tabir edilir. Elinde birçok anahtar olduğunu gören kimse büyük bir mertebeye erişir. Anahtar ile bir kapıyı veya kilidi açtığını gören, büyük bir zatın yardımıyla düşmanına galip gelir. Bir anahtar aldığını gören hazine bulur; eğer arazi sahibi ise toprağından istifade eder.
  Rüyada anahtar kaybetme, erkekler için, ev değişikliğine,kadınlar için, aile yaşantısında geçimsizliğe işarettir. Anahtar bulmak güç ve iyi bir gelecek sağlıyacak bir işe başlanacağına işarettir.
  Rüyada anahtarla kapı açmak, problemlerin çözümünün göründüğünden daha kolay olduğuna işarettir Kırık anahtarı görmek,çevrenizde arkanızda konuşan dostlarınızın varlığına işarettir.
  Rüyada Anahtarın Çalınması; işlerinizi boş vermenizden dolayı çok zor durumlara düşeceğinize işarettir. Hayatınızda beklenmedik değişiklikler olacağının işaretidir.
  Rüyada Anahtar bulmak; mutlu bir iş ve aile hayatına, kaybetmekse gereksiz maceralara yorumlanır.
  Yeni bir umut, yeni bir fırsattır.
  Anahtar, eliyle halkin islerinin yapilmasi için araci olan bir kimse ile tabir olunur. Elinde bir çok anahtarlar oldugunu gören, rütbe ve seref sahibi olur.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.