Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Rüyada Ayak Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Ayakta kıl görmek ne anlama gelir? Rüyada Ayak Görmek; iyi amele , işin devamını sağlayan unsurlara , servetin
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada Ayak Görmek ne demek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada Ayak Görmek Ne Anlama Gelir?
  Rüyada Ayakta kıl görmek ne anlama gelir?
  Rüyada Ayak Görmek; iyi amele, işin devamını sağlayan unsurlara, servetin devamlılığına, Güzel ayak işteki sebat ile elde edilecek hayırlı sonuca, din ve dünya güzelliğine, namazı dosdoğru ve düzenli kılmaya işaret eder.
  Ayrıca günahkarın ayağını güzel görmesi tövbe etmesine, Ayakta görülen kıl borca, Ayakta görülen ziyade güzellik geçimdeki rahatlığa, Ayağın kesilmesi binitin ve malın zarara uğramasına, Ayak parmakları ev halkının bezeklerine, Ayak kemikleri geçim vasıtası olan mal ve sermayeye; Ayağın kayması kazancın gitmesine, ilim ehlinin hata ve unutkanlığına, Ayak, genel olarak kişinin büyüğü, çocuğu, kullandığı vasıta, icra edilen sanat, yadın eden ya da edilen kimseye delalet eder.
  Bol kazançlı işe, sıhhatli ve zekice düşüncelere,azimli ve sabırlı davranışlara işarettir. Sakat ayak, kötü haber ve üzüntüye; kıllı ayak, büyük bir suçtan aklanmaya; ayak kesmek, bir iş için ödüllendirmeye; kız ayağı, işlerde başarıya; kadın ayağı, yaşam boyu zorluklara; ayak yıkamak, kar yapmaya işarettir.
  Kendi ayaklarınızı görmeniz, can sıkıntısının, kontrolünüzü kaybedebileceğinizin işaretidir. Başka insanların ayakları mantıklı kararları gösterir.
  Rüyada temiz ayak görmek; bütün sıkıntıların geride kalacağına işarettir. Kirli ayak ise insanın bir sıkıntısı olduğuna işaret eder.
  Rüyada ayak görmek, kisinin servetinin devamli olmasina, iyi amel yapmaya, islerinde iltimat ettigi seye isaret eder. Ayak kemikleri, rüya sahibinin geçim kaynagi olan malina isaret eder.
  Ayak kemiklerinden bir kemigin göge çiktigini görmek, rüya sahibinin ölmesine isarettir.
  Ayaklarda kil görmek rüya sahibinin borcunun artmasina, isaret eder. Rüyada bir ayaginin fazla oldugunu gören kimsenin, geçimi fazlalasir. Rüyada ayaginin güzel oldugunu gören kimsenin din ve dünyasinin güzelligine isaret eder.
  Günahkar bir kimsenin ayaginin güzel oldugunu görmesi, tevbe etmesine inançsiz için de Müslüman olmasina isaret eder. Bazen ayaginin güzel görünmesi, islerinde gayretli olmasina ve arzu ettigi seyin akibetinin güzel olmasina delalet eder. Bazen de ayaginin güzelligi namazi tamamlamaga delalet eder.
  Ayak, kisinin büyügü veya çocugu veya annesi yahut binegi veyahut gemisi ya da sanat veya mali gibi kendisine yardim eden kimseye ve yardim ettigi seylere delalet eder.Bundan dolayi bir kimse rüyada ayaklarinin kesildigini görse, o kimsenin binegi ölür ve mali gider.
  Rüyada ayak görmek; ana, baba, rizk, hayvan, para ve yolculukla tabir olunur.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Rüyada Ayak Parmağı Görmek
 3. Rüyada Ayak Tırnağı Görmek
 4. Rüyada Ayak Yarası Görmek
 5. Ayak,Rüyada Ayak Görmek Nedir?
 6. Rüyada Ayak Bileziği Görmek
 7. Paylaş Facebook Twitter Google

 8. Misafir Üye

  Sponsorlu Bağlantılar
  Bir bakıyorsun ki çevrende seni gerçekten de sevdiğini söyleyen herkes bir anda yok olmuş ve seni bir anda yalnız bırakarak gitmişler. Bu durum ilk başlarda her ne kadar seni üzüyor olsa bile sen bunun için her şeyi kendin yaptığın için mantıklı olan şeyleri yapmaya karar veriyor ve her şeyin de sadece kendin için olanlarını yapmayı daha çok tercih ediyorsun. 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri