Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Rüyada ağlamak ne anlama gelir? Rüyada ağladığını görmek ne anlama gelir? Yüksek sesle ve üstünü başını yırtarak ağlamak; rüya sahibinin uyanıkken de ağlamasına , Sessizce
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 5      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada ağlamak ne demek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada ağlamak ne anlama gelir?
  Rüyada ağladığını görmek ne anlama gelir?
  Yüksek sesle ve üstünü başını yırtarak ağlamak; rüya sahibinin uyanıkken de ağlamasına, Sessizce ağlamak yağmur ve berekete, rahmete ve Allah korkusuna, sevinç ve sürura delalet eder. Tam tersi olarak sevineceğinizin işaretidir.
  Rüyasında ağladığını gören kimse çok sevinir. Ağlamak ruhun saflığına işarettir.
  Aglamak sevinçle yorumlanir. Akitilan gözyasi yanaklarinizi yakiyorsa sevineceksiniz, üsütüyorsa üzüleceksiniz.
  Rüyada bağımayarak agladigini görmek, dert ve gamdan kurtulmaktir. Bagirarak agladigini görmek, o yer halki için musibet gelecegine yorumlanir. Aglamadigi halde gözlerinden yas aktigini görmek, muradina ermektir. Agladigini ve fakat gözlerinden yas akmadigini görenin, bekledigi sey, ümit ettigi sey eline geçmez. Agladigini ve gözünden yas yerine kan aktigini görmek, elinden kaçirdigi firsata pisman olduguna ve günahlarindan tövbeye delalet eder.
  Ebu Sait El-Vaize göre; rüyada tanidigi bir insanin vefat ederek buna agladigini görmek, gördügü gibi çikmaya, ölüm yüzünden musibete, kedere ve halkin suçlamasina delildir. Halkin bir büyük için agladiklarini ve elbiselerini yirttiklarini görmek, o kisinin kötülük yapacagina delalet eder.
  Rüyada öldügünü ve cenazesinin arkasindan halkin sessizce agladiklarini görmek, devlet büyügü tarafindan herkesin sevineceklerine isarettir.
  Kirmaniye göre; rüyada agladigini gören, büyük bir sevince ve feraha ulasir. Eger aglamak, bagirmak ve ah, vah ile olur ise, bir musibete isarettir. Gözleri yas ile dolu oldugu halde disari akmadigini gören, helal mal ve para kazanir.
  Soguk gözyasi, gam ve kederden kurtulmaya; sicak göz yasi ise kedere delalet eder. Sag gözünün yasi akip sol gözüne girdigini gören, yakinlarina kavusur.
  Cafer-i Sadika göre; ağladığını ve sonra güldügünü görenin eceli yaklasmistir. Rüyada aglamanin en iyisi bagirip çagirmadan aglamaktir. Bunu binden fazla tecrübe ettim ve her birinde ancak iyilik ve hayir gördüm.
  Bir baska rivayete göre de; Rüyada yüksek sesle bagirarak veya elini yüzüne vurarak, üstünü basini yirtarak aglamak, rüya sahibinin gerçekte bu sekilde aglamasina isaret eder. Eger Allahu Teala korkusundan, günahini hatirlayip pisman olmakdan ya da Kuran dinlemekten ötürü aglaniyorsa, o zaman rüya sahibinin sevinmesine, üzüntü ve kederinin gitmesine isaret eder.
  Sessiz aglamak, Allahu Tealadan korkmaya, Allahu Teala tarafindan rahmetin inmesine , muhtaç olan kimseler için yagmur yagmasina delalet eder.
  Sevineceğinizin işaretidir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Rüyada Ağlamak
 3. Ağlamak,Rüyada Ağlamak Nedir?
 4. Rüyada Ağlamak Görmek Ne Demek
 5. Rüyada Ağlamak görmek
 6. Rüyada Ağlamak Ne Anlama Gelir, Rüyada Ağlamak Ne Demek, Rüyada Ağlamak Görmek
 7. Paylaş Facebook Twitter Google

 8. Misafir Üye

  Sponsorlu Bağlantılar
  Başarı her ne kadar çok çalışarak elde ediliyor olsa bile bir yandan da şans ile de elde edilebilecek olduğunu bilir iseniz işte o zaman çok çalışarak kayıp ettiğiniz şeylere üzülmeyi de bırakırsınız. Sonuçta başarı her ne kadar insanlar için olan bir şey ise başarısızlık da insanlar için olan bir şey olduğunu bilmeniz sizlerin yararına olacaktır. 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri