Hoşgeldiniz.

Rüyada Arafatta vakfeye durmak , Rüyada Arafatta vakfeye durmak ne demek , Rüyada Arafatta vakfeye durmanın tabiri Rüyada Arafatta vakfeye durdugunu gören kimsenin , haline

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada Arafatta vakfeye durmak görmek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada Arafatta vakfeye durmak, Rüyada Arafatta vakfeye durmak ne demek, Rüyada Arafatta vakfeye durmanın tabiri
  Rüyada Arafatta vakfeye durdugunu gören kimsenin, haline göre rütbe ve makaminin hayirdan serre veya serden hayira dönüsür.
  Bazen de o kimse, es veya mesken gibi seylerden ayrilir.
  Bazen de Arafat ta vakfeye durmak, görüsemedigi bir dostu ile bir araya gelmeye gerek kavim ve kabilesinden olsun ve gerekse yabanci bulunsun yanina gelen kimse ile ünsiyet (ahbaplik) ve ülfet (kaynasma) peyda etmeye isaret eder. Bazen de bu rüya, düsmaninin o kimseye galip gelmesine delalet eder.
  Eger o kisi zaten dostundan ayrilmis ve düsmaninin kahrina ugramis ise izzet ve serefe erisir. Ayrildigi dostu ile bulusur. Düsmanina galip gelir. Eger günahkarsa tevbesi kabul olur.
  Gizli bir isi varsa meydana çikar. Rüyada yürüyüp ve hareket ettikten sonra bir yerde durmak, bazen isinin durgunluguna, bazen de hastanin sifa bulmasina ve özel islerinin basinda durmasina delalet eder.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.