Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Rüyada bardak görmek ne anlama gelir? Rüyada dolu bardak görmek ne anlama gelir? Rüyada bardak görmek , namus ve ahlakınızdan şüphe edenlerin olduğuna , dolu

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada bardak görmek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada bardak görmek ne anlama gelir?
  Rüyada dolu bardak görmek ne anlama gelir?
  Rüyada bardak görmek, namus ve ahlakınızdan şüphe edenlerin olduğuna, dolu bardak görmek, güzel bir habere, hediyeye, boş bardak, kötü bir habere, yapılacak evlilikte hayal kırıklığına uğrayarak mutlu olamamaya,bardak kırıldığını görmek, hizmetinde çalışanlardan veya çocuklardan birinin ölümüne işarettir.
  Evin kadını yahut hizmetçisiyle, Cam bardak hediye idilmesi sevgileden görülecek fazla muhabbete, Topraktan mamul bardakla su içmek kadın tarafından mala, Porselen bardak asil ve hürmetli bir kadına, Bardaktan talı bir şey içmek eşinin muhabbetine, ekşii birşey içmek eşlar arasında meydana gelecek hoşnutsuzluğa, Bardağın çatlaması gönül kırıklığına, kırılması maiyetinde bulunanlardan birinin yahut çocuğunun ölümüne delalet eder.
  Bardak satan kimseyi görmek neslin devamına, çocukları sevmeye ve ilim öğrenmeye delalet eder.
  Dolu bardak iyi haber anlamına gelir. Bardak güven vermemeye veya bir yardımcı anlamına gelir. Boş bardak, iyi giden evliliğinizin bozulacağı ve çok sıkıntı çekeceğinize işarettir. Bardak kırmak, ev içinden birinin ölümüne işarettir.
  Bardak görmek dünya ve ahiret islerinde çekilen sikinti veya görülen mutlulukla yorumlanir.
  Rüyasinda su dolu bir bardağı elinde tutmak, bol bir kismetle müjdelenir. Bardaginda kirmizi renkli bir sivi oldugunu görmek, esinin rahatsizlanacagina; bir bardak su doldurdugunu, fakat suyun bardagi doldurmayip dibinden aktigini görmek, elindeki parasinin beceriksizlik yüzünden eriyip bitecegine; bardagin tatli bir serbetle doldugunu görmek, büyük bir mirasa konacagina; bardagi elinden düsürerek kirdigini görmek, malinin elinden çikacagina; barda-gin yariya kadar su ile dolu oldugunu ve bu suyu içtigini görmek, bekledigi bir paranin ancak yarisinin eline geçecegine isarettir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Rüyada cam bardak görmek
 3. rüyada felç görmek, rüyada felçli birini görmek, rüyada felçten kurtulmak
 4. Rüyada bardak görmenin anlamı nedir
 5. Soğuk bardak içine sıcak su doldurulduğunda bardak çatlar. Neden?
 6. Rüyada Rakam görmek - Rüyada sayı görmek - Rüya tabirleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri