Hoşgeldiniz.

Rüyada Bornoz Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Bornoz Giymek Ne Anlama Gelir? Bornoz dikmek yeni ve karlı bir işe girmek demektir. Yeni bir bornoz çalıştığınız

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada bornoz görmek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada Bornoz Görmek Ne Anlama Gelir?
  Rüyada Bornoz Giymek Ne Anlama Gelir?
  Bornoz dikmek yeni ve karlı bir işe girmek demektir. Yeni bir bornoz çalıştığınız işin ilerisi için çok kazançlı olacağına işarettir. Eski ve kirli bir bornoz aldığınız işe dikkat etmeniz gerektiğine, yoksa sonunun hayal kırıklığına uğrayabileceğinize işarettir.
  İş yaşamınızdaki sorumluluklar üslendiğiniz anlamına gelir. Bornoz giymek sorumluluğu çok büyük bir iş alacağınız anlamına gelir. Bornoz satmak önünüze gelen ciddi bir iş fırsatını kaçıracağınız anlamındadır.
  Bornoz Rüyası bekarlar için evlilik olarak yorumlanır. Aynı zamanda kişinin günahlarını ve gizli sırlarını gizleyeceği anlamına da gelir. Bornoz kirli ise eşin cimri olacağına işaret eder.
  Rüyada bornoz görmek, vefali arkadasa yorumlanır. Bir dükkandan bornoz satin aldigini gören, nazik bir arkadasinin davetini kabul ederek onun evine gider. Bir rivayete göre bornoz görmek mala isarettir.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.