Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Rüya yorumu çarşaf görmek , Rüyamda çarşaf gördüm , Rüyada çarşaf sermek Rüyada bir divana , yataga carsaf sermek yol olarak yorumlanir. temiz , güzel

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada çarşaf görmek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüya yorumu çarşaf görmek,
  Rüyamda çarşaf gördüm,
  Rüyada çarşaf sermek

  Rüyada bir divana, yataga carsaf sermek yol olarak yorumlanir. temiz, güzel renkli veya beyaz carsafsa, hayirli kazancli yoldur. yirtik veya delik carsaf kisinin yolda zarara ugrayacagina isaret eder. carsafi toplamak bir zarardan dönmektir.
  Yataga çarsaf sermek yola çikmak demektir. Temiz, güzel, renkli veya beyaz çarsafsa, iyi kazanç getiren yoldur. Yirtik veya delik çarsaf kisinin yolda zarar edecegine yorumlanir. Çarsafi toplamak bir zararli bir isten dönmek anlamindadir.
  Rüyada çarsaf görmek gizlilikle yorumlanir. Rüyasinda bir çarsafa büründügünü görmek, evinden ve ailesinden sakladigi yeni bir ise girisecegine; üzerindeki çarsafi çikardigini görmek, süphelerinden kurtulacagina; kadin olmadigi halde çarsaf giyindigini görmek, bir sikintiya düsecegine; yatak çarsafi görmek ise bolluk ve berekete isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen çarsaf, yeni beyaz, sik ve kuvvetli dokunmus ise, rüya sahibinin izzet ve yüksekligine isarettir. Eger ince olursa sahibinin dinde hassasligina delildir. Eger kis nievsiminde bu örtüye büründügünü görse o kimsenin fakir oldugu halde bezenerek haddinden fazla kibirli olacagi manasina gelir. Çarsaf erkek için emanettir. Rüyada çarsaf görmek kadinla tabir edilir. Kadin, rüyasinda kirmizi ve parlak bir çarsafi oldugunu görse bir süphe ile töhmet altinda kalir. Bu çarsafla disan çiktigini görmesi ise o töhmetin her tarafa yayilip açiga çikmasi demektir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. 2018 dantel çarşaf kenarı örnekleri, dantel çarşaf kenarı örnekleri, dantel çarşaf modelle
 3. rüyada felç görmek, rüyada felçli birini görmek, rüyada felçten kurtulmak
 4. rüyada çarşaf görmek ne anlama gelir
 5. Rüya yorumu çiğ görmek, rüyada çiğ düşmesi, rüyada çiğ yemek görmek
 6. Dantel Çarşaf kenarları, yeni çarşaf kenarı modeli, 2018 çarşaf kenarı örnekleri, en güzel
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri