Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Rüyada Abdest Bozmak Görmek rüyada Abdest bozmak görmek' ne demektir rüyada abdest bozmak görmek Beladan , sıkıntıdan , kederden kurtulmaya delâlet eder. Rüyada küçük Abdest

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada Abdest Bozmak Görmek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada Abdest Bozmak Görmek
  rüyada Abdest bozmak görmek' ne demektir
  rüyada abdest bozmak görmek

  Beladan, sıkıntıdan, kederden kurtulmaya delâlet eder.
  Rüyada küçük Abdest yaptığını görmek, üzüntülerin gideceğine alâmettir. Zengin ise malının zekâtını verir.
  Bir kimse rüyada kendisinden kuru bir şey çıkmakla abdestinin bozulduğunu görse, sıhhat ve afiyeti için malını harcayacağına delâlet eder.. Kişinin rüyada abdest yaptığı yeri bilmemesi, malını boş yere harcamakla tabir olunur.
  Yine bir yere abdest edip üzerini toprakla örttüğünü görmek, bir malı bir yere gizlemeğe delâlet eder.
  Abdestini abdesthanede degil de açik ve herkesin görecegi bir yerde yaptigini görmek, hakkinda bazi dedikodularin yapildigina, abdestini evinin odasinda bozdugunu görmek, düsmanlarinin olduguna delalet eder.Bir baska rivayete görede ;Küçük abdest yaptigini gören kimsenin üzüntüsü gider.
  Mal sahibi ise malin zekatini verir. Rüyada kendisine abdestsizlik hali vuku bulsa sikinti ve ihtiyacinin çok oldugunu görse, eger yolcu ise yola çikmasin. Çünkü yolu kesilir. Kendisinden kuru bir sey çikmakla abdestinin bozuldugunu görse, afiyet için malini sarf ve infak eder.
  Eger abdestini bozan sey akici ise malinin hepsini harcar ve infak eder. Eger, abdest yeri abdesthane gibi bilinen bir yer ise ihtiyaci için sarf edecegi seyin mesru ve maruf olmasina delalet eder. Abdest yaptigi yer, meçhul ise, bilmedigi yere malini harcar ve bundan bir sevap alamaz ve kendisine de sükür ve medh edilmez. Bunlarin hepsi kendi istegi ile meydana gelir. Bir yere abdest edip toprakla üstünü orttügünü gören kimse, bir mali yere gömer.
  Küçük abdestini bozdugunu görmek, sikintidan kurtulmaya, büyük abdestini yaptigini görmek borçtan, hasta ise hastaliktan kurtulmaya isarettir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Rüyada abdest almak görmek
 3. Rüyada Büyü Bozmak
 4. Rüyada Abdest görmek
 5. Rüyada Abdest Bozmak
 6. Abdest ,Abdest bozmak Nedir?
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri