Hoşgeldiniz.

Rüyada tüten baca Rüyada Baca Temizlemek Ne Demek Rüyada Bacadan Duman Çıktığını Görmek Neye İşarettir Evinizin bacasını tüterken görmek , evinizde bolluğa , bere kete
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 3      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada Baca Görmek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada tüten baca
  Rüyada Baca Temizlemek Ne Demek
  Rüyada Bacadan Duman Çıktığını Görmek Neye İşarettir


  Evinizin bacasını tüterken görmek, evinizde bolluğa, berekete,baca temizlemek, yakalandığınız hastalıktan kesin olarak kurtulacağınıza, kirli baca görmek, düşmanlarınız tarafından kesinlikle aldatılacağınıza, bacanın yıkıldığını görmek, Aile fertlerinden birinin ağır hastalığına veye bir ölüm haberine işarettir.

  Kişinin Rüyada baca görmesi, kısmet ve bol rızık ile tabir olunur. Kendi evinin bacasından siyah ve koyu bir duman çıktığını görmek, rızkın bolluğuna ve bereketine delâlet eder. Bacadan hiç duman çıkmadığını görmek, evdeki düzenin bozukluğunun işaretidir. Evdeki bacanın yıkılmış, harap olmuş olduğunu görmek, keder ve üzüntüye işarettir.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada Baca Görmek Neye Yorumlanır Kısaca Tabiri

  Aile değerlerini simgeler bacadan duman çıkıyorsa, mutlu ve huzurlu bir aile yaşamına kavuşacaksınız. Kırık baca, aile hayatınızda sorunlar yaşayacağınıza yorulur. Baca temizlemek, aile içinde yaşadığınız sıkıntılar çözülecek ve huzuru bulacağınıza işaret eder.
 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.