Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Rüyada Bağlılık Andı Etmek Rüyada Biat Etmek Rüyada Bağlılık Andı Ettiğini Görmek Peygamber Efendimiz e (s.a.v.) , O nun s oyun dan gelen birine ,

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada Bağlılık Andı Görmek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada Bağlılık Andı Etmek
  Rüyada Biat Etmek
  Rüyada Bağlılık Andı Ettiğini Görmek

  Peygamber Efendimiz e (s.a.v.), O nun soyundan gelen birine, Reşid Halifeler e, peygamber vekili mesabesindeki alim ve evliyaya biat etmek Hakka uymaya, doğru yolu seçmeye, dini korumaya, Makam ve mansıp düşkünü, fasık ve günahkar birine uymak, düşük yarratılışlı bir lidere ya da o seviyedeki bir topluluğa yardım etmeye, Parti liderlerine bağlılık andı vermek dünyayı ahirete tercih etmeye, eğer bu parti ve kadrosu ehil ve ihlaslı ise ümmet olma bilincine, Düşman bir ülkenin başkanına biat etmek ülke vemillete inanet etmeye, Alimlerle birlikte insanların bir büyüğe biat ettiğini görmek dinin güçlenmesi ve milletin hak yolu seçmesine, Bir Ağaç altında biat ettiğini görmek Allah ın hoşnutluğuna ve ilahi rıza ile birlikte mal ve ganimet elde etmeye delalet eder.
  Rüyada Hz.Peygamber (S.A.V.) e, ehli beytine, ona uyan salih kisilere biat ettigini gören kimse, Hakk a uyar ve islam dinini muhafaza ve dogru yola gider. Günahkar bir kimseye uydugunu gören kimse, günahkar bir millete yardim eder. Allah yolunda hizmet eden bir cemaatin önderine, imamina biat ettigim gören insan, o hizmete girer ve güzel hizmetlere muvaffak olur.
  Bir Müslümanın rüyada Nebiler Nebisine veya sahabilerinden birine biat ettiğini görmesi, itikat ve imanın sağlamlığına, selamet ve istikametinin doğruluğuna, dinde kuvvete ve sünnet-i seniyyeye bağlılığa delâlet eder.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Bağlılık Özlem Kelimeleri Size Neler Çağrıştırıyor
 3. Mezuniyet Andı
 4. Atatürk'e Olan Minnet Ve Bağlılık Duygularımızı Nasıl İfade Ediyoruz
 5. rüyada felç görmek, rüyada felçli birini görmek, rüyada felçten kurtulmak
 6. Öğretmen Andı
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri