Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Rüyada cefa çekmek görmek , rüyada acı çekmek , rüyada cefa görmek Vücudunda veya başında bir ağrı veya acı bulunduğu şeklinde bir Rüya görmek ,

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada cefa çekmek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada cefa çekmek görmek, rüyada acı çekmek, rüyada cefa görmek
  Vücudunda veya başında bir ağrı veya acı bulunduğu şeklinde bir Rüya görmek, özel meselelerini başkalarına anlatmaması ve bazı şeyleri kendisine saklamayı öğrenmesi gerektiğine işarettir. Diş ağrısı: Rüyada diş ağrıması yakında sevindirici bir haber alacağınıza işarettir.Bir yerinizi acıttığınızı görmeniz ise dostlarınızın iğneli sözleriyle karşılaşacağınızı gösterir.
  Vücudunda veya başında bir ağrı veya acı bulunduğu şeklinde bir rüya görmek, özel meselelerini başkalarına anlatmaması ve bazı şeyleri kendisine saklamayı öğrenmesi gerektiğine işarettir. Diş ağrısı: Rüyada diş ağrıması yakında sevindirici bir haber alacağınıza işarettir.Bir yerinizi acıttığınızı görmeniz ise dostlarınızın iğneli sözleriyle karşılaşacağınızı gösterir.
  Rüyada çekilen acı büyük bir huzur ve mutluluğa işarettir.
  Rüyada her hangi bir yerinin acidigini duymak ve görmek, yeni bir ise girecegine; aciyan yerinin iyilesmesi için bir ilaç aldigini görmek, büyük bir kisiden yardim görecegine isarettir. Aciyan yerinde bir çiban veya ona benzer bir yara varsa kismete, yarayi Ameliyat yaptirdigini görmek, kisa zamanda zengin olacagina delalet eder.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Rüyada Azap Çekmek
 3. Acı Çekmek,Rüyada Acı Çekmek Nedir?
 4. Rüyada Halay Çekmek
 5. Aşk, davaya benzer, cefa çekmek de şahide: Şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki sözleri ki
 6. Rüyada halat çekmek, rüyada halatın kopması, rüyada halata sarılmak
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri