Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

rüyada bilet görmek rüyada bilet görmek anlamı [img]http://img85.images hac k.us/img85/6348/********.jpg[/img] Rüyada bilet görmek Çekinerek çıkacağınız yolculuktan rahat bir şekilde döneceğinize işarettir. Rüyada bilet görmek ,

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  rüyada bilet görmek

  Sponsorlu Bağlantılar
  rüyada bilet görmek
  rüyada bilet görmek anlamı
  [img]http://img85.imageshack.us/img85/6348/********.jpg[/img]
  Rüyada bilet görmek
  Çekinerek çıkacağınız yolculuktan rahat bir şekilde döneceğinize işarettir.
  Rüyada bilet görmek, sefer ile tabir olunur. Sükun ve selamete de işarettir.Ulaşım aracı biletleri yeni başlayacak işlerdir. Piyango bileti ise sürprizdir.
  Rüyada bilet görmek, ümide delalet eder. Rüyasinda bir kisiden bir piyango bileti aldigini görmek, bir devlet dairesinden bir haber bekledigine, bir vapur veya tren veya uçaga binmek için bilet satin aldigini görmek, bir hastaliga yakalanacaginiza fakat bu hastaligin uzun süre devam etmeyip iyileşeceğine; yolda yürürken bir bilet buldugunu görmek, bir mirasa konacagina; bir sinema veya tiyatro için bilet alıp içeriye girdigini görmek, eşiyle arasinin açilacagina; tiyatrodan veya sinemadan çiktigini görmek, eger anlaşamiyorsa eşiyle arasının iyileşeceğine, bilete büyük bir para çiktigini görmek, bir yerden bir haber alip üzüleceğine işarettir.
  Her ne biçimde olursa olsun, biletini kaybettigini görmek, mahkeme yoluyla çözülecek bazi güçlüklerin çikacagina, bilet almak bu güçlüklerden kurtulacagina yorumlanir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. rüyada bilet bulmak
 3. rüyada bilet satmak
 4. rüyada felç görmek, rüyada felçli birini görmek, rüyada felçten kurtulmak
 5. rüyada bilet görmenin anlamı nedir
 6. Rüyada Rakam görmek - Rüyada sayı görmek - Rüya tabirleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri