Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Rüyada Bahçe Duvarının Yıkıldığını Görmek Rüya Tabiri Bahçe Duvarı Bahçe Duvarı Rüyada Ne Anlama Gelir Rüyada bahçenin iç tarafına çekilmiş olan duvarın yerinde meyvenin meydana

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada Bahçe Duvarı Görmek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada Bahçe Duvarının Yıkıldığını Görmek
  Rüya Tabiri Bahçe Duvarı
  Bahçe Duvarı Rüyada Ne Anlama Gelir

  Rüyada bahçenin iç tarafına çekilmiş olan duvarın yerinde meyvenin meydana geldiğini görse, dinin fesat olmasına, dünyanın zayi olmasına, askerin karışıklığına, tevbenin bozulmasına, cahilleri ileri geçilip ilim sahiplerini geri bırakmaya, dinden dönmeye, yahut mezhepten çıkmaya, yahut avam halkının yükseltilmesine ve yüksek zümrelerin mertebelerinden düşmelerine delalet eder.
  Eğer ağaçların yerlerine kuvvetli sur ve duvar çekilmiş yahut hendek kazılmışsa, bu rüya bahçe sahibinin daha fazla kuvvetli olmasına ve sanının daha yüce olmasına delalet eder. Bahçe duvarı, dine ve ağaç kalıntıları da dinin vazifelerine delalet eder.
  Bahçe duvarı bazan melikin kalesine, duvardan başka ağaçlarda hükümet erkanına delalet eder. Eğer bostan, sahibine delalet ederse, onun etrafında bulunan duvarlar da onun akraba ve sanatıdır. Eğer bostan dünyaya delalet ederse onun etrafındaki duvarlar dünyanm yüksek, cömert ve cimri şahıslarına delalet eder. Bazen de bahçe duvarı, bahçe sahibinin din ve ilmine ve onu dünya ve ahiret azabından koruyacak ve muhafaza edecek haline delalet eder.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Bahçeniz sezona hazır mı, bahçe balkon, bahçe mobilyası , şık bahçeler için, bahçe dekoras
 3. Bahçe Dekorasyonu- Bahçe Düzenleme Nasıl Olmalı
 4. Rüyada Bahçe küreği Görmek
 5. Rüyada Bahçe Görmek
 6. Rüyada Bağ ve Bahçe bekçisi Görmek
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri