Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Dalak (kara petek) balı görmek rüyada Dalak (kara petek) balı görmek ne demektir rüyada kara petek balı görmek Rüyada görülen dalak bali , helal mirastir.

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada Dalak (kara petek) Balı Görmek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Dalak (kara petek) balı görmek
  rüyada Dalak (kara petek) balı görmek ne demektir
  rüyada kara petek balı görmek

  Rüyada görülen dalak bali, helal mirastir. Veya sirket tarafindan mal veyahut riziktir. Rüyada önünde baska bir seyle beraber konulmus dalak bali gören kimsenin, sani yüce bir ilmi dde etmis olduguna ve halkin ondan o ilmi dinlemek arzusunda olduklarina isarettir. Rüyada dalak balini halka yedirdigini gören kimsenin, güzel bir sesle Kur an okuyacagina ve halkin bunu dinlerken daha fazla okumasini isteyeceklerine isarettir. Rüyada dalak bali yedigini ve üzerinde de sizma Bal bulundugunu gören kimse, zina yapar. Bazen dalak yemek, savasta sehit olacagina isarettir. Dalak bali, riya gibi bazi seyleri Ameline kanstirmaya saf bal da, salih Amellere isarettir. Bazen de dalak bali, helal rizka, sahibinden gasbetmekle alinmis mala, hastaliktan sifa bul maya veya rüya sahibinin yapacagi ya da kendisi için yapilacak sahitlige isarettir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Rüyada Kara Tahta Görmek
 3. Rüyada kara yılan görmek
 4. Rüyada dalak görmek
 5. Rüyada kara kedi yavrusu görmek
 6. Anzer balı kullanımı anzer balı neye iyi gelir anzer balı faydaları
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri