Hoşgeldiniz.

rüyada ıhlamur görmek , rüyada ıhlamur ağacı görmek , ıhlamur ağacı görmek , ıhlamur görmek rüyada , Eş ve dost larla iyi geçinmeye , insanlarla

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  rüyada ıhlamur görmek

  Sponsorlu Bağlantılar
  rüyada ıhlamur görmek, rüyada ıhlamur ağacı görmek , ıhlamur ağacı görmek, ıhlamur görmek rüyada,

  Eş ve dostlarla iyi geçinmeye, insanlarla münasebetinde yumuşak davranmaya ve hoş geçime delalet eder.
  Rüyada ıhlamur içmek pek iyi sayılmaz. Sağlıkla ilgili olumsuzluktur. Ağaç olarak ıhlamur ise aileden gelen mal ve servettir.
  Rüyada ihlamur görmek, genellikle hayra yo-rumlanir. Bir yerde ihlamur içtigini gören, hasta ise iyilesir, yolcu bekliyorsa yolcusu gelir. Limonlu ihlamur içtigini gören, umulma-dik bir zamanda bir yerden müjdeli bir haber alir veya eline bir pa-ra geçer. Rüyada çiçek açmis bir ihlamur agaci görmek, evlilik yolunda atilacak adimin iyi bir sonuç verecegine isarettir. Rüyada ihlamur agaci bolluk ve berekete delalet eder. Bir baska rivayete görede: Ihlamur içtigini gören kimse hasta ise iyilesir. Sikinti içinde ise sikintisindan kurtanr.
  Rüyada ıhlamur görmek; rahat hayat sürmeye ve kazançlı işlere girmeye, ıhlamur içmek; hasta dostlarınızı ziyaret ederek onları mutlu etmeye, ıhlamur ağacı görmek; kazançlı bir işe girmeye işarettir.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.