Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Rüyada ıslık görmek(2018) nedemektir , rüyada ıslık görmek , rüyada ıslık görmek ne anlama gelir , Rüyada gece ıslık çalmak , iyiye yorulmaz. Islık sesi

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada ıslık görmek(2018) nedemektir

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada ıslık görmek(2018) nedemektir,
  rüyada ıslık görmek,
  rüyada ıslık görmek ne anlama gelir,
  Rüyada gece ıslık çalmak, iyiye yorulmaz. Islık sesi işitmek, bazı üzücü haberler nedeniyle planlarınızı değiştirmek zorunda kalacaksınız demektir. Kalın ıslık sesi, görenin yakınlarına hoşgörülü yaklaşması gerekir demektir. Tiz ıslık sesi, hiç beklemedik bir zamanda para kaybedeceğine yorulur.
  Rüyada ıslık sesi duymak, üzücü haberlerden dolayı planlarınızı değiştirmek zorunda kalacağınızın işaretidir. Islık çalmaksa mutlu olacağınız anlamındadır.
  Yaklaşan uğursuzluğu haber verir.
  Rüyada her hangi sekilde olursa olsun islik çalmak veya islik sesi duymak habere isarettir. Gece isitilen islik sesi veya çalinan islik, hayirli degildir. Islikla bir melodi veya sarki veya mars çaldigini gören veya çalindigini isiten müjdeli bir haber alir. Bazilarina göre: rüyada islik çalmak iyi ve hayirli degildir. Çünkü harama, yol kesmege, zenginler için kedere delalet eder. Bazilarinin dedigine göre,münasip olmayan isleri ve halleri irti kaba isarettir.
  Islık sesi duymak, birtakım üzücü haberlerden dolayı planlarınızı değiştirmek zorunda kalacağınız anlamına gelir. Islık çaldığınızı gördüyseniz, bu, mutlu olacağınız anlamına gelir.
  Rüyada gece vakti ıslık çalındığını görmek; iyi olmayan sonuçlara, tiz ıslık; para kaybetmeye, kalın ıslık; tanıdıklara karşı daha iyi davranmak gerektiğine, rüyada ıslık çalmak; kötü bir davranışınızdan dolayı uyarı alacağınıza, üzüntüye, ıslık çalındığını duymak; kötü bir haber almaya işarettir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Rüyada ıtır görmek (2018) nedemektir
 3. Rüyada iaşe görmek (2018) nedemektir
 4. Rüyada iane görmek(2018) nedemektir
 5. Rüyada ızdırap görmek (2018) nedemektir
 6. Rüyada ıslık çalmak(2018) görmek nedemektir
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri