Hoşgeldiniz.

Göz kanlanması - gözün kanlanma sebepleri - alkol alımında gözün kanlanması - göz kanlanması nasıl geçer Gözde kanlanmanın bir çok nedeni olabilir. Birincisi bu bir

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Göz kanlanması - gözün kanlanma sebepleri - alkol alımında gözün kanlanması - göz kanlanması nasıl geçer

  Sponsorlu Bağlantılar
  Göz kanlanması - gözün kanlanma sebepleri - alkol alımında gözün kanlanması - göz kanlanması nasıl geçer

  Gözde kanlanmanın bir çok nedeni olabilir. Birincisi bu bir yapısal olay olabilir.

  Gözün beyazı içinde olan ince kılcal damarların genişlemesi özellikle sıcak banyo sonrasında, sıcak bir ortamda bulunulduğunda ve alkol alındığı zaman bu damarların genişlemesine ve gözün kanlı görünmesine neden olur. İkinci neden bir şekilde gözde alerjik reaksiyonların olduğunu gösteriyor. Üçüncü neden ise göz kuruluğudur.

  Bunların hepsi bir şekilde gözün önündeki katmanda göz yaşının yetersiz olması ve göz kapaklarının bu göz yaşını yeterli bir şekilde taşıyamamış olması ve yine gözün beyazındaki kılcal damarlardaki genişleme nedeniyledir.

  Göz kanlanması tümüyle çözmek zordur çünkü bu bir şekilde yapısaldır. Bir takım gözü beyazlatıcı piyasada çok kolay bulabildiğiniz bir takım damlalar var. Ancak bunlar çok doğru bir yaklaşım değil.

  Bu gözü beyazlatan damlaları kullandığımız zaman bu ilacı bıraktığımız anda gözde kanlanma 2-3 misli olarak daha fazla ortaya çıkıyor. Gözde meydana gelecek kanlanmanın gerçek nedenini bulmak çok önemli.

  Eğer işin kökeninde alerji gibi veya kuru göz gibi veya kirpik dibi iltihabı gibi bir neden varsa bu tedavi edildiğinde gözlerdeki kanlanma azalacaktır.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.