Hoşgeldiniz.

MSN Şifresi Nasıl Değiştirilir? MSN şifresini değiştirmek için öncelikle , Live’ın bu linkine tıklayın ve sağ üstte yer alan “Oturum aç” linkine tıklayın. “Oturum Aç”
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  MSN Şifresi Nasıl Değiştirilir?

  Sponsorlu Bağlantılar
  MSN Şifresi Nasıl Değiştirilir?
  MSN şifresini değiştirmek için öncelikle, Live’ın bu linkine tıklayın ve sağ üstte yer alan “Oturum aç” linkine tıklayın.


  “Oturum Aç” linkine tıkladıktan sonra, aşağıdaki gibi bir sayfa açılacaktır.

  Bu sayfada, MSN’de giriş yaparken kullandığınız e-mail adresinizi ve şifrenizi girin. Girdikleriniz doğruysa, MSN hesap sayfanıza girmiş olacaksınız.
  Sayfanın hemen ortasında, parola yazısının yanında yer alan değiştir linkine tıklayın.

  Şifrenizi değiştireceğiniz, aşağıdaki gibi yeni bir pencere daha açılacak.

  Pencerede, belirtilen yerlere eski ve yeni parolalarınızı yazın. Ve sayfanın sağ altında yer alan kaydet düğmesine tıklayın.
  Eğer yaptığınız işlemde herhangi bir sorun yoksa, pencere kapanacak ve bir önceki pencerede aşağıdaki gibi uyarı yazısı alacaksınız.

  İşlem tamam. MSN şifrenizi değiştirmiş oldunuz. MSN’inize girerken yeni şifrenizle giriş yapmayı unutmayın.
  Forumlar, web siteleri, haber grupları “MSN Şifresi Nasıl Değiştirilir”,MSN Parolası Nasıl Değiştirilir?”,Msn de şifre nasıl değiştirilir”, “messenger şifresi nasıl değiştirilir”,msn adresindeki şifre nasıl değiştirilir”,msn şifresi nasıl değiştirilir?”, “live msn şifresi nasıl değiştirilir”, “messenger şifre nasıl değiştirilir” şeklinde sorularla dolu.

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.