Hoşgeldiniz.

Bir Firma E-mailinde Hangi Bilgiler Yer Almalı? Firmanızın e-mail adreslerinden biriyle e-mail gönderirken , biraz daha profesyonel olun. Çünkü , kişisel değil , şirketinizle bir

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Bir Firma E-mailinde Hangi Bilgiler Yer Almalı?

  Sponsorlu Bağlantılar
  Bir Firma E-mailinde Hangi Bilgiler Yer Almalı?

  Firmanızın e-mail adreslerinden biriyle e-mail gönderirken, biraz daha profesyonel olun. Çünkü, kişisel değil, şirketinizle bir iş yapıyorsunuz. Unutmayın, siz ne kadar profesyonel olursanız, iletişim kurduğunuz kişilerin size olan saygısı o düzeyde artacaktır!

  Firma antetinizle veya düz olarak göndermiş olduğunuz bir e-mailin içeriğinde olması gereken beş şeyi sıralayalım:
  1. İsminiz: Kesinlikle yazılmalı. Firma adına konuşsanız bile, kendi adınız yer almalı.
  2. Mevkiiniz: Firmada göreviniz ne? Yönetim kurulu başkanı mı? Firmanın ortağı mısınız? Yönetici veya proje müdürü müsünüz? Şirkedeki ünvanınız, e-mailde yer almalı!
  3. Firmanın İsmi: E-maillerinizde firmanıza ait antet olmasa bile, en azından firmanızın logosu e-mailde yer almalı. Logoda yoksa, firmanızın ismini elinizle yazmayı unutmayın!
  4. Telefon No: Olmazsa olmazlardan bir diğeri!
  5. Firmanızın iş adresi: E-mailiniz antetli ise, muhtemelen antette telefon numaranız ve adresiniz yer alacaktır. Antetli değilse, firmanızın bulunduğu yerin adresini de yazmanız, e-mailinizin profesyonelliğini arttıracaktır.
  6. Web adresi: Firmanızın varsa web adresini de yazmayı unutmayın!
  Eğer firmanıza ait bir web sitesi ve e-mail adresi yoksa ve Gmail, Yahoo gibi bedava e-mail adreslerini kullanıyorsanız ve firmanızın anteti, e-maillerinizde yer almıyorsa, yukarıda sıraladığımız bilgileri, e-mail adresinizde imza olarak ekleyebilirsiniz. Böylece, her e-mail için bu bilgileri ayrı ayrı eklemekten kurtulmuş olacaksınız. Bunun için farklı e-mail adreslerinde nasıl imza ekleneceğini, aşağıdaki yazılardan öğrenebilirsiniz!

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.