Hoşgeldiniz.

Desen çizen ojeler çıktı! Flormar’ın ince uçlu ojesi Nail Art ile tırnaklarınızı birer sanat eserine dönüştüreceksiniz. Desenli tırnaklar istemez misiniz? Üstelik 12 farklı renk seçeneği

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Desen çizen ojeler çıktı!

  Sponsorlu Bağlantılar
  Desen çizen ojeler çıktı!

  Flormar’ın ince uçlu ojesi Nail Art ile tırnaklarınızı birer sanat eserine dönüştüreceksiniz. Desenli tırnaklar istemez misiniz? Üstelik 12 farklı renk seçeneği var.  Her kadın, güzel ve bakımlı tırnaklara sahip olmak ister. Flormar, kadınların arzularını gerçeğe dönüştürüyor. Flormar Nail Art Oje ile oje sürme sanatının piri olacaksınız.

  Flormar Nail Art'ın ince fırçası ve canlı renkleriyle tırnaklarınızın üzerinde istediğiniz çizgi ve şekilleri oluşturabilirsiniz. Benzersiz yapısı ile Flormar Nail Art en gözde ojeniz olacak. Fırça yapısı ile de evinizde french manikür yapma olanağı sunan Nail Art’ın birbirinden farklı 12 renk seçeneği bulunuyor.

  Flormar Nail Art’ı uygulamak için:
  Uygulama öncesi bir kat baz uygulamak ojeyi daha güzel gösterecektir. (Flormar 301, True Color 07 ya da Supershine 01)
  Üzerine seçtiğiniz Nail Art’ı uygulayın, Nail Art’ın kurumasını bekleyin ve deseni uzun süre koruması için üstüne Quick Dry Extra Shine kullanabilirsiniz.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.