Hoşgeldiniz.

Dudak maskesi , Harika dudaklar için maske , Mucizevi dudak maskesi Dudak maskesi 1 yumurta sarısı 5 g yulaf Yumurta sarısını bir kaseye k oyun

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Dudak maskesi, Harika dudaklar için maske, Mucizevi dudak maskesi

  Sponsorlu Bağlantılar
  Dudak maskesi, Harika dudaklar için maske, Mucizevi dudak maskesi  Dudak maskesi

  1 yumurta sarısı
  5 g yulaf
  Yumurta sarısını bir kaseye koyun ve yulafla karıştırarak macun kıvamına getirin. Karışımı dudaklara ve dudak kenarlarındaki cilde sürün. 10 dk sonra suyla durulayarak çıkarın. Bu maske dudaklarınızdaki ölü deriyi çıkaracak, kuruluğu alacak, kırışıklıları yok edecek, yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlayacaktır.
  Harika dudaklar için maske
  1/2 salatalık
  1 yemek kaşığı bal
  1 yemek kaşığı yoğurt
  Salatalığı yıkayın ve kabuğunu soyun. Blendıra koyarak suyunu çıkarın. Bal ve yoğurdu ekleyerek iyice karıştırın. Elde ettiğiniz maskeyi dudaklara ve dudak kenarlarındaki cilde sürün. 15 dk sonra yıkayarak çıkarın. Bu maske dudaklarınızı nemlendirecek, pürüzsüz ve sağlıklı olmasını sağlayacaktır.
  Mucizevi dudak maskesi
  1 adet domates
  1 yemek kaşığı bal
  1 yemek kaşığı yoğurt
  Domatesi blendıra koyarak suyunu çıkarın. Üzerine bal ve yoğurdu ekleyerek karıştırın. Elde ettiğiniz maskeyi dudaklara ve dudak kenarlarındaki cilde sürün. 15 dk sonra durulayarak çıkarın. Bu maske dudakları nemlendirip, kuruluğu almanın yanı sıra, kırışıkları yok eder, dudakların elastikiyetini, yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.