Hoşgeldiniz.

Göz Makyajı Hileleri göz makyajı hileleri - göz makyajı örnekleri - göz makyajı yapımı - göze makyaj - Eyeliner yada göz kalemini hem üste hem

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Makyajı Hileleri

  Sponsorlu Bağlantılar
  Göz Makyajı Hileleri

  göz makyajı hileleri - göz makyajı örnekleri - göz makyajı yapımı - göze makyaj


  - Eyeliner yada göz kalemini hem üste hem alta yada sadece üste sürebilirsiniz ama sürdükten sonra mutlaka yumuşatmalısınız. Yumuşatmayı ıslak pamukla, pamuklu çubukla yada bazı göz kalemlerinin arkalarında bulunan silgilerle yapabilirsiniz.
  - Açık renkli far kullanırsanız ya da günlük hafif bir makyaj istiyorsanız göz kalemini mümkün olduğunca ince sürün.
  - Gözün altına da kalem çekmek yerine, kirpiklerin dibine biraz koyu renk far sürmeyi deneyebilirsiniz.
  - Kurumuş bir rimel (3 aydan sonra kurumaya başlar) istenilen etkiyi göstermez. Rimel sürmeden önce kirpikleriniz tarakla yada kirpik kıvırıcısıyla düzelterek, karışmalarını ya da birbirlerine yapışmalarını engelleyebilirsiniz.
  - Biraz ışıltılı ve farklı bir görünüm için siyah veya kahverengi sürdüğünüz rimelin üstüne sadece uçlarına mor yada lacivert sürmeyi deneyebilirsiniz.
  - Kirpiklerinizin daha uzun ve gür görünmelerini istiyorsanız, rimelden önce biraz pudra sürüp, kuruduktan sonra da ikinci katı sürmek istediğiniz etkiyi yaratacaktır.

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.