Hoşgeldiniz.

Göz kamaştıran gelinler , gelin makyajı nasıl yapılır , gelin makyajı , Düğün hazırlıkları Gelinlerin düğün günlerinde göz kamaştırıcı güzellikte olması için kişiye özel saç

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Gelin makyajı nasıl yapılır, gelin makyajı

  Sponsorlu Bağlantılar
  Göz kamaştıran gelinler, gelin makyajı nasıl yapılır, gelin makyajı , Düğün hazırlıkları  Gelinlerin düğün günlerinde göz kamaştırıcı güzellikte olması için kişiye özel saç ve makyaj tasarımları yapılan S&C Hairport By Serdar’ın iki deneyimli ismi, gelin saçı ve makyajı ile ilgili sorularımızı yanıtladı.
  Saç size ne ifade ediyor?
  Bence saç, kadının en önemli aksesuarıdır. Ben ve ekibim bu anlamda en iyi aksesuarı yaratmaya çalışıyoruz.
  Müşterilerinizin saçını yaparken onların istekleri doğrultusunda onlara müdahale ediyor musunuz?
  Benim işim bu.
  Sizce gelin saçı kesinlikle topuz mu olmalı? Gelin adayları için saç önerileriniz neler?
  Öncelikle gelinin kendisini rahat hissedeceği bir saç olmalı, çünkü bu onun en özel günü. Ama her zaman müşterime yakışacak olan saça birlikte karar veririz. Benim için her gelin kendine özeldir. O yüzden kişiye özgü saç yaparım.


  Son olarak bize 2016 yazında saç kesimi ve renk olarak nelerin moda olduğu hakkında bilgi verebilir misiniz?
  Ben her zaman aynı şeyi söylerim; “Moda yoktur, moda insana yakışandır.” Ben de bu konuda iyi bir vizyona sahip olduğumu düşünüyorum. Son olarak canım arkadaşım Alis Özsevil’e röportaj sırasında benim duygu ve düşüncelerime tercüman olduğu için çok teşekkür ederim. Özgün saç tasarımlarıyla dikkat çeken Serdar Antepli, gelin adaylarına saçla ilgili önerilerde bulundu.
  Bu mesleğe nasıl başladınız?
  Kazayla başladım (gülüyor).
  Nasıl bir kaza? Bize anlatabilir misiniz?
  Yan komşumuz kuafördü. Kulakları çınlasın; onun ısrarıyla bu mesleğe başladım. Ben o sırada araba tamirciliği yapıyordum, komşum bana bir gün “Gel” dedi; gittim ve o günden bu yana 18 sene geçti.
  Bugüne nasıl geldiğinizi kısaca anlatabilir misiniz?
  Her zaman yüksek hedeflerim oldu ve hep iyi bir şeyler yapmak için uğraştım. Sanırım çoğunu da başardım. Ama halen daha iyinin ve güzelin arayışı içindeyim. Aynı şekilde sıkı çalışmaya devam edeceğim ve bu alanda çok yol kat edeceğime inanıyorum. Farklı olmayı seviyorum, sanırım bunun için de tercih
  ediliyorum.


  Ceylan Hanım bize biraz kendinizden bahseder misiniz? Makyajla tanışmanız nasıl oldu?
  Ege Üniversitesi Güzellik Uzmanlığı ve Cilt Bakımı bölümünden mezunum. Daha sonra kendimi geliştirmek için Bioderm Estetisyenlik Okulu’na gittim. Oradaki eğitimimden sonra ilk iş yerim olan Bioderm Güzellik Merkezi’nde iş hayatıma başladım. Kendimi geliştirmek adına birçok profesyonel markanın seminerine katıldım. Burada uzun yıllar çalıştıktan sonra kendi işimi kurdum.
  Şu anda İzmir’de çok kişi tarafından tercih edilen bir markasınız. Sizi farklı kılan nedir?
  Öncelikle kendimizi müşterimizin yerine koyarız ve ilk hazırlıktan son aşamaya kadar müşterimizin yanında olmaya çalışırız. Önce müşterimizi tanır, ihtiyaçlarını belirleriz ve daha sonrası için neler yapılacağını programlarız. Kişisel bakımdan aromaterapi SPA masajına, yoğun saç bakımından anti-aging cilt bakımına kadar tüm hizmetleri müşterimize sunarız.


  Sizce gelin makyajı nasıl olmalıdır? Gelin adayları bu özel günde nasıl görünmeli?
  Gelin makyajında en önemli nokta renk seçimi. Bu seçimi yaparken de düğünün hangi mevsiminde olduğuna ve kişinin kaş, göz, ten rengi detayına bakılır. Bu
  detaylara karar verildikten sonra en önemli aşama cildin makyaja hazırlanması aşaması. Çünkü o geceden geriye kalacak şey fotoğraf kareleridir ve bu karelerde de en öne çıkan ayrıntılar saç ve makyajdır. Fondöten seçimi tenden en fazla bir ton koyu olmalı ve kalıp gibi uygulanmamalı. Gözler vurgulanmalı; ama bu vurgulamayı yaparken gizli makyaj dediğimiz teknik kullanılmalı ve asla çok koyu farla vurgulama yapılmamalı. Makyaj malzemelerinin fotoğraf çekilirken flaş ışıklarında patlamayan, yansıma yapmayan malzemelerden üretilmiş olması da çok önemli.


  Son olarak gelin adaylarına makyaj ile ilgili olarak tavsiyeleriniz neler?
  Makyajda en önemli nokta abartıya kaçmamak ve tek bir yeri vurgulamaktır. Ayrıca burada uygulayacağımız renkler de çok önemli. “Gerçek görüntünüze en yakın makyaj” her zaman en iyisi olacaktır. Koyu kırmızı ve soluk pembe rujdan kesinlikle uzak durun. Ayrıca donuk farlar ve rujlar kaçınmanız gerekenler arasında yer alıyor.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.