Hoşgeldiniz.

2016 kaş modası , çıkmayan kaşlar , kaş ekimi , 2016 kaş modası , kaş modelleri Birkaç yıldır olduğu gibi , 2016’de de doğal haline

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  2016 kaş modası, çıkmayan kaşlar, kaş ekimi, 2016 kaş modası, kaş modeller

  Sponsorlu Bağlantılar
  2016 kaş modası, çıkmayan kaşlar, kaş ekimi, 2016 kaş modası, kaş modelleri

  Birkaç yıldır olduğu gibi, 2016’de de doğal haline bırakılmış kaşlar çok moda. Ancak ince aldığınız kaşlarınız zaman içerisinde küsmüşse, geri getiremiyorsanız önerilerimize kulak verin!


  Sarımsak yağı ya da badem yağı gibi bitkisel yağlardan faydalanabilirsiniz. Ancak bu alternatif çözümlerin kesin çözüm olmayacağını da göz ardı etmeyin.


  Çareyi dövme yaptırmakta arayanlar! Bu yapay görünümle doğal kaş görünümünden tamamen uzak olacağınızı unutmayın. Ayrıca kalıcı olmayacağı da bilinen bir gerçek. Size önerebileceğimiz en akıllıca çözüm ise tamamen doğal görünüme sahip olabileceğiniz bir teknik olan kaş ekimi. Hem istediğiniz kalınlıkta olabiliyor hem de istediğiniz şekilde.


  Etethica Tıp Markezi’nden Saç Ekimi Doktoru Yetkin Bayer, kaş ekiminin saç ekimi işlemiyle aynı şekilde gerçekleştirildiğini söylüyor. Kaş ekimi yaptırmak isteyen kişinin, saçlarından kıl kökü alınıyor ve kaşa ekiliyor. Bu tekniği özellikle tamamen kaşını kaybetmiş kişilerde uyguladıklarını söyleyen Bayer, kaşlarını arttırmak isteyenlerin de tercih edebileceği bir teknik olduğunu ekliyor.


  Eğer bir kazada ya da herhangi bir nedenden dolayı kaşlarınızı kaybetmişseniz, bu yöntemle tamamen isteğinize bağlı olan kalınlıkta kaş sahibi olabiliyorsunuz. Ancak, kaş kalınlaştırmada işlem değişiyor. Kaşlarınızın bulunduğu, ancak aralıkların olduğu bölgelere kaş ektirirseniz, var olan kaşlarınızın zarar görme ve dökülme riski söz konusu oluyor.


  Eğer, kalınlaştırma işlemini kaş içerisinde değil de, kaş etrafında uygulamak istiyorsanız, doğru tercih yapmış oluyorsunuz. Kaşlarınızı, etrafına edilecek bir müdahaleyle kalınlaştırabilir, aynı zamanda uzatabilirsiniz.  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.