Hoşgeldiniz.

Çift taraklı maskara Oriflame’in ilk çift taraklı maskarası Beauty Maxi Lash ile mükemmel kirpikler… Hac imli kirpiklerinizle cezbedici bakışlara sahip olun! Oriflame Beauty Maxi Lash

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Çift taraklı maskara

  Sponsorlu Bağlantılar
  Çift taraklı maskara


  Oriflame’in ilk çift taraklı maskarası Beauty Maxi Lash ile mükemmel kirpikler… Hacimli kirpiklerinizle cezbedici bakışlara sahip olun!  Oriflame Beauty Maxi Lash, çift etkili tarak aplikatör ve eşsiz maskara formülü ile yoğun ve hacimli kirpiklere sahip olmanızı sağlıyor.

  Kirpiklerinize 16 kata varan hacim kazandıran Oriflame Beauty Maxi Lash maskara, Oriflame’in 4 yıl süren kapsamlı çalışmaları sonucunda tasarlandı. Hacim veren ve belirginleştiren çift tarağa sahip aplikatörün daha geniş aralıklara sahip tarafı kirpiklerinize süper hacimli bir görüntü kazandırırken diğer tarafı kirpiklerinizin doğal ve belirgin bir hale getiriyor.

  Siyah ve kahverengi rengi bulunan Oriflame Beauty Maxi Lash Maskara ile tüm gün süren etkileyici bakışlara sahip olacaksınız.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.