Hoşgeldiniz.

Sosyal Bilgiler Dersinde öğrendikleriniz günlük hayatta size neler kazandırıyor? Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın e ödev Geçen Yıl Sosyal Bilgiler Dersinde Öğrendiklerinizden Hayatınıza Yansıyanla 4.
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 7      

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Sosyal Bilgiler Dersinde Öğrendiklerimiz Günlük Hayatta Bize Neler Kazandırıyor

  Sponsorlu Bağlantılar
  Sosyal Bilgiler Dersinde öğrendikleriniz günlük hayatta size neler kazandırıyor?

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar
  osyal Bilgiler Dersinde Öğrendiklerimiz Günlük Hayatta Bize Neler Kazandırıyor

  Sosyal bilgiler dersi adından da anlaşılacağı üzere sosyal konuları da içeren,tarihi,geçmişte yaşanan olay ve hadiseleri,çevremizi inceleyerek günümüz için önemli sonuç ve yollar gösteren,geçmişle günümüz arasında düşünme becerimizi gösteren bir derstir.

  Dolayısıyla sosyal bilgiler dersinden günlük hayatta;olaylar hakkında geniş düşünme becerisini,olaylar ve geçmiş gelecek arasında ilişki kurabilmemizi,bazı tarihi nitelikteki şahsiyetleri örnek alabilmemizi,günlük hayatta karşılaştığımız meseleler hakkında görev,sorumluluk ve haklarımızı öğreniyoruz ve bunları günlük hayatta farkında olmadan da olsa kullanıyoruz diyebiliriz. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 4. Misafir Üye

  Bu derѕte öğrendіğіm her şeу hayatımda benim karşıma çıkıуоr. Birlikte yaşamanın gereklerіnі bu ders sayesinde öğreniуorum. Haуatımı bаşkаlаrının hak ve özgürlüklerine engel olmаdаn yаşıyorum. Bu ders sayesinde benсe tоplumdа bir düzеn ve uуum vаr.


 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.