Hoşgeldiniz.

Ne olur Tükenme Sabrım.. Güneşin doğmasını bekliyorum bir sabırla.. Öyle ihtiyacım var ki bu doğuşa. Bir doğsa ah bir doğsa bu güneş , "yeter bitti

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Ne olur Tükenme Sabrım..

  Sponsorlu Bağlantılar
  Ne olur Tükenme Sabrım..


  Güneşin doğmasını bekliyorum bir sabırla..
  Öyle ihtiyacım var ki bu doğuşa. Bir doğsa ah bir doğsa bu güneş, "yeter bitti herşey, ben geldim." dese.. Ben geldim ve herşey aydınlandı. Korkma karanlıktan, korkma düşmekten.. İçini yangınlar kaplamıcak artık. Ben ışığımla hepsini kovacağım. Sana yeni hayat yeni ışıklar vereceğim, dese..

  Çok şey bilmek yakıyor artık beni.. Susun diyorum insanlara, susun. Duymak bilmek istemiyorum. Bu kadar şey bilmek acıtıyor canımı.. Kaldıramıyorum dayanamıyorum. Allah'ım sabır esmana sığınıyorum. Sabrım kalmadıkça korkuyorum.. Kendimden, dilimden korkuyorum. Beni tutacak birşey istiyorum. Bir damla sabır, sabıırr Yâ Râb..

  Sabır dediğin ne ki? Susmak mı? Susuşlarda susuyorum. Çığlığa susuyorum. Kan kusmalara susuyorum. Sinem çatlayacak ey yâr. Az kaldı ölmelere. Bittim ben de.. Üşüyorum Rabbim.. Üşüyorum bu acılara. Ağlamıyorum, yanmıyorum, üzülmüyorum ama çok üşüyorum.. Yalancılara.. Doğruyu saklayanlara.. İnkar edenlere, iftira edenlere, üzenlere, kan içenlere..

  Yâ Sabır, Es-Sabur..
  Boşver dostum birşey deme, ağzını bile açma..
  Şimdilik sabırdayım..
  Rabbim dünyayla arama mesafe koyana kadar..

  alinti  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.