Hoşgeldiniz.

İyi Yada Kötü Birşey Yoktur Sadece Düşünce Onu Öyle Yapar Aslında iyi yada kötü kavramını anlatmak için kelimeler yetmez bence.İnsan hayatında seçimler vardır ve insan

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  İyi Yada Kötü Birşey Yoktur Sadece Düşünce Onu Öyle Yapar

  Sponsorlu Bağlantılar
  İyi Yada Kötü Birşey Yoktur Sadece Düşünce Onu Öyle Yapar

  Aslında iyi yada kötü kavramını anlatmak için kelimeler yetmez bence.İnsan hayatında seçimler vardır ve insan hayatında seçmek zorunda olduğu şeyler vardır. Bazı durumlarda seçimlerimiz bizi yanlışa götürürken bazen ise bir yanlışı yapmamızı engeller. Ama ilk kural şudur bir işe başlarken yada o işe olumlu düşünceler ile başlamalıyız ve olumlu düşünmeliyiz.

  Bir işe başlarken o iş hakkında olumlu düşünceler ile ilk adımımızı atarsak devamında da o iş olumsuz seyretsede biz onu olumlu devam etmiş gibi görürüz. Yada bir işe başlarken o iş hakkındaki düşüncelerimizde başlangıç olumsuz ise o işte biz başarıya ulaşsak bile sonucun olumsuz olduğunuz düşünürüz.
  Her şey bizim düşüncelerimizi yönetmemize bağlıdır olumlu düşünürsek olumlu görür olumlu yaşarız, yok olumsuz düşünürsek sonuç zaten baştan sonu olumsuzluktur.
  O Yüzden Hayata gülen gözlerle bakın ve olumlu düşünün, düşünün ki Sadece düşüncelerde kalsın olumsuzluk
  Serdar YILDIRIM
  serdaryildirim.com.tr

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.