Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

2018 TTK Kılavuz Kaptan-Gemi ve Güverte Tayfası Alımı güverte tayfası alımı - Kaptan-gemi ve güverte tayfası alımı - TTK Kılavuz Kaptan Gemi ve Güverte Tayfası

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  2018 TTK Kılavuz Kaptan-Gemi ve Güverte Tayfası Alımı Kaptan-gemi ve güverte tayfası alımı - TTK Kılavuz Kaptan Gemi ve Güverte Tayfası Alımı

  Sponsorlu Bağlantılar
  2018 TTK Kılavuz Kaptan-Gemi ve Güverte Tayfası Alımı
  güverte tayfası alımı - Kaptan-gemi ve güverte tayfası alımı - TTK Kılavuz Kaptan Gemi ve Güverte Tayfası Alımı  TTK Kılavuz Kaptan-Gemi ve Güverte Tayfası Alımı Yapacaktır.

  Bu işgücü istemi, İŞKUR‘un ZONGULDAK İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.

  TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
  Son Başvuru Tarihi : 01 Haziran 2018
  Yayınlanma Tarihi : 23 Mayıs 2018, Sayı : 1

  Genel Şartlar ve Notlar

  1-Kılavuz kaptan yeterlilik belgesine sahip olmak.(Ulaştırma Bakanlığının 28.11.2006 tarih ve 26360 sayılı resmi gazetede yayımlanan ?Kılavuz Kaptanların Yeterlikleri, Eğitimleri Belgelendirilmeleri ve Çalışma Usulleri Hakkında Yönetmelik? te belirtilen şartları taşımak) 2-Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki il/şube müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. 3-Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. 4-Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. 5-Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin adrese dayalı nüfus kayıt sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. 6-Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. 7-Taleplerde 2018 kamu personeli seçme sınavı (kpss) sonuçları geçerlidir. 8-Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı (müfettiş, kontrolör, denetmen, denetçi, uzman talepleri için ise beş katı) olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. 9-Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde (maden kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. 10-Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. 11-İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. 12-Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. Koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

  Meslek Bilgileri
  Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
  Kılavuz Kaptan-Gemi Okuldan

  Öğrenim Bilgileri
  Genel Birim Adı Genel Bölüm Adı Öğrenim Seviyesi
  Deniz Bilimleri ve Ekoloji Fakültesi Farketmez Lisans
  Denizcilik Fakültesi, Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi Y.O. Farketmez Lisans

  Yabancı Dil Bilgileri

  İNGİLİZCE – İYİ

  Sınav Bilgileri
  Sınav Kategorisi Sınav Adı Sınav Puan Türü En Az Puan Limiti Sınav Giriş Tarihi
  Kamu Personel Sınavları KPSS KPSSP3 60

  Çalışma Adresi Bilgisi

  Yer : Yurtiçi

  Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

  Diğer Bilgiler
  İşveren Türü Kamu
  Toplam Açık İş Sayısı 1
  İş Sözleşmesi Tipi Belirsiz Süreli (Daimi)
  Çalışma Şekli Tam Süreli

  Bu işgücü istemi, İŞKUR‘un ZONGULDAK İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.

  TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
  Son Başvuru Tarihi : 01 Haziran 2018
  Yayınlanma Tarihi : 23 Mayıs 2018, Sayı : 1

  Genel Şartlar ve Notlar

  1-Kurumumuzun Deniz işlerinde Gemici sanatında çalışacaktır. 2-Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki il/şube müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. 3-Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. 4-Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. 5-Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin adrese dayalı nüfus kayıt sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. 6-Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. 7-Taleplerde 2018 kamu personeli seçme sınavı (kpss) sonuçları geçerlidir. 8-Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı (müfettiş, kontrolör, denetmen, denetçi, uzman talepleri için ise beş katı) olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. 9-Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde (maden kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. 10-Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. 11-İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. 12-Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. Koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

  Meslek Bilgileri
  Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
  Güverte Tayfası Okuldan

  Öğrenim Bilgileri
  Genel Birim Adı Genel Bölüm Adı Öğrenim Seviyesi
  Lise ve Dengi Okul Güverte Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
  Lise ve Dengi Okul Güverte-Avlama Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

  Sınav Bilgileri
  Sınav Kategorisi Sınav Adı Sınav Puan Türü En Az Puan Limiti Sınav Giriş Tarihi
  Kamu Personel Sınavları KPSS KPSSP94 60

  Çalışma Adresi Bilgisi

  Yer : Yurtiçi

  Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

  Diğer Bilgiler
  İşveren Türü Kamu
  Toplam Açık İş Sayısı 1
  İş Sözleşmesi Tipi Belirsiz Süreli (Daimi)
  Çalışma Şekli Tam Süreli

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Güverte bölümü mezunları kaptan olabilir mi?
 3. 2018 Hacettepe Üniversitesi Öğretim Elemanı Alımı Hacettepe Üniversitesi Öğretim Elemanı
 4. 2018 Özürlüler İdaresi Sözleşmeli İşaret Dili Tercümanı Alımı özürlüler idaresi memur alı
 5. Gemi Adamlarının Alması Gereken Stcw Sertifikası - Gemilerde Çalışacak Olan gemi Adamları
 6. Gemi Yönetim Mühendisliği (Güverte)
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri