Hoşgeldiniz.

Münir Raif Güney Münir Raif Güney Kimdir - Münir Raif Güney Resimleri - Münir Raif Güney Biyografisi - Münir Raif Güney Hakkında Münir Raif Güney
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Münir Raif Güney Münir Raif Güney Kimdir Münir Raif Güney Hakkında

  Sponsorlu Bağlantılar
  Münir Raif Güney
  Münir Raif Güney Kimdir - Münir Raif Güney Resimleri - Münir Raif Güney Biyografisi - Münir Raif Güney Hakkında  Münir Raif Güney (d. 15 Ağustos 1928 Siirt Türkiye) Türk bürokrat.

  Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nin İdari İlimler şubesinden ve Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu.

  İstanbul’un Hadımköy, Ortaköy, Arnavutköy, Çamlıca Bucak Müdürlükleri, Beşiktaş, Bakırköy, Beykoz ve Silivri Kaymakam vekillikleri, Hadim, Reyhanlı, Midyat, Palu, Beşeri, Gerede ve Üsküdar Kaymakamlıkları Kocaeli Vali Yardımcılığı, Gümüşhane, Kars, Denizli, Eskişehir, Trabzon, Aydın, Balıkesir, İstanbul Merkez Valilikleri, Köy İşleri ve Kooperatifler Bakanlığı ve Türkiye İş Bankası A.Ş. Yönetim Kurulu üyeliği yapmıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.