Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Senin Teşekkürüne Ricam Böyle Olacak.. Dönsen de boş..Ellerim yakanda kalacak biliyorsun..Hiç unutamayacaksın..Gecelerce uyku girmeyecek gözüne..Azrailin gibi korkacaksın sevda mdan..Ama dönsen de boş..Bu zavallı beden artık
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Senin Teşekkürüne Ricam Böyle Olacak..

  Sponsorlu Bağlantılar
  Senin Teşekkürüne Ricam Böyle Olacak..  Dönsen de boş..Ellerim yakanda kalacak biliyorsun..Hiç unutamayacaksın..Gecelerce uyku girmeyecek gözüne..Azrailin gibi korkacaksın sevdamdan..Ama dönsen de boş..Bu zavallı beden artık senden kesti umudunu..
  Sığ denizlerin tehlikesiz mavilerine artık yolculuğum..Şimdi boynum bükük,bıraktığın gibi oturuyorum öylece..İçimden milyonlarca beddua ediyorum..Sus diyor bir ses..Ben yine susmuyorum..Bela bu ya,bulursa bulsun beni diyorum! Umarsızım yani..Arsızım artık..Yakandan düşmeyecek ellerim biliyorsun..


  Gözlerin ellerimde..Saatlerdir avuçlarıma bakıyorum..Bomboş bir el işte..Neler ummuşum ben o gözlerden..Tanrım ne aptallık..Ama biliyorsun,alırım istediğimi..Dikkat et gözlerindeki masum yalancıya..Vedalaş artık..Şimdi en iyi yalancı benim!!Kulaklarına inanamayacaksın duyunca..''Seni aldattım'' diye geldiğin güne lanet edeceksn!! Gökyüzünden binlerce damlalara bölerek akıttığın o gözyaşlarım altında boğulacaksın..Yapma,bunu sen de biliyorsun..Ne de olsa,her şeyi göze alarak yaşamıştın binbir gecenin en güzel masalını değil mi?


  Güleceksin ya,benim ölümüm olacak sanıyorsan yanılıyorsun..Seveceksin ya başkasını,sen onu sevene kadar ben bulurum aradığım aşkı..Kaldrır kafamı göğe,dik tutup başımı,yüzüne tükürmüş olurum o zamana kadar..
  Gidecekmişsin ya bu şehri terkedip,bu şehir peşinden gelecek sanıyorsan yanılıyorsun..İstanbul benimle..Nefret etsem de bu şehirden,yine de yanımda işte..Sen gideceksin,ben İstanbul'la kalacağım..Bu şehir bile yaptıkları için özür dileyecek benden,sen o sıra başka bedenin kanını emiyor olacaksın!!


  Gelip geçtim sanıyorsun ya..Gülüyorum sana sadece..Geldiğim doğru sana,koşar adımlarla geldim hemde..Ama geçmedim,yanılıyorsun..Geçmeyeceğim senden..Bırakmam yakanı..İntikam diyorsun ya,o benim diğer adım..Ben dediğin zaman içim ürperiyor,yalan diyorsun defalarca..İnanıyorum Yalan'mış diyorum..Doğruluyorsun,aklım karışıyor,güvenemiyorum..Tanrım deliriyorum..Diyordun ya,bırakmam seni..Yalanlarına gülüyorum işin doğrusu..Gerçi çok da umrumda değil ya..Neyse der kapatırım konuyu..Sen kapatamayacaksın! Susamayacaksın.. Yorulacaksın dert anlatmaktan,bitmeyecek dertlerin yine de..En tükenmez dert denizlerine düşecek, yüzmeyi bilmeyen insanlar gibi çırpınacaksın..Çırpındıkça batacak,sonunda boğulacaksın..Çaresizce gömüleceksin dertlerin içine..


  Ben cankurtaran olacağım..Sesleneceksin ve sesini duymayacağım..Benim gibi umutsuz kalacaksın hayatta..Pişman olacaksın,binlerce kez özür dileyeceksin..


  Sonra..


  Evet sonra ben yine eski ben olacağım..Lanet olsun değişemiyorum!! Geleceğim tutacağım elinden ve kaldıracağım seni düştüğün yerden..
  Bir damla gözyaşın düşecek.Sarılacağım sana...Ağlayacağız beraber..
  Biraz zaman,sonra yine geleceksin günün birinde ..''Seni aldattım'' diyerek..
  Ben yine geceler boyu beddulara edeceğim,lanetler okuyacağım sana..
  Böyle devam edecek işte..Hikayemiz bu,masalımızdaki iyi kalpli prensesim işte..
  Hep kötü sonları mutlulaştıracağım biraz..Savrulup duracağız..Ayrılmaya gücümüz yetmeyecek..Ah diye inleyeceğiz zaman zaman..
  İyi kalpli prenses üzülecek,aldatan kötü adam daimi gülecek belki..
  Ama iyi hep iyi olarak kalacak,öylece bitecek masal..Günün birinde prenses derin bir uykuya dalacak..Bir öpücüğün yeterken kurtarmaya,teşekkürün bu olacak!Bırakıp gideceksin öylece..Ellerim uzayacak,yakana yapışacak,ve dediğim olacak..


  Senin teşekkürüne ricam böyle olacak!!!  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. 2025 yılında otomobiller böyle olacak
 3. Demet Akalın Olacak Olacak Şarkı Sözleri
 4. Adını Aşk Koydum Senin Slaytı - Adını Aşk Koydum Senin ile ilgili PowerPoint Sunum
 5. erkek dediğin böyle olacak
 6. Mekke 12 Yıl Sonra Böyle Olacak
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar
  İçimi acıttı, çok anlamlı bir yazıydı teşekkür ederim. 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri