Hoşgeldiniz.

Parmak Şişmesi Nasıl Geçer Parmak Şişmesine Ne İyi Gelir Çözümü , Evde Parmak Şişmesinin Tedavisi Hakkında Kısa Bilgi Parmak şişmesi için buz kullanabilirsiniz. Şişlik olan
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Parmak Şişmesine Ne İyi Gelir

  Sponsorlu Bağlantılar
  Parmak Şişmesi Nasıl Geçer

  Parmak Şişmesine Ne İyi Gelir Çözümü, Evde Parmak Şişmesinin Tedavisi Hakkında Kısa Bilgi

  Parmak şişmesi için buz kullanabilirsiniz. Şişlik olan bölgeye buz uygulaması yapınız. İlkel bir yöntem olan ekmek çiğneyip şişin üzerine de koyabilirsiniz.

  Bunun dışında et ezerek şişliğe yerleştirebilirsiniz. Bu üç uygulama da hem şişliği azaltır hem de ağrıyı alır. Buz uygulayacaksanız on veya yirmi dakika arasında uzun süreli olarak uygulamalısınız. Diğerli için de aynı süre geçerlidir. Günde üç kez bu yöntemleri kullanabilirsiniz. Buzu direk parmağınız üzerine koymayınız bir beze sararak kullanınız. Kan akışını dondurması daha büyük soruna yol açabilir.

  Parmağınızda hareketi çok kısıtlamayacak şekilde bir bandaj ile sarın. Elastik bandaj kullanmalısınız. Eğer karıncalanma olursa bandajınızı gevşetmeyi unutmayınız.

  Forumlord

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.