Hoşgeldiniz.

, Helvetica , sans-serif"> GÖZ PROBLEMLERİ KONUSUNDA KİME BAŞVURMALISINIZ? , Helvetica , sans-serif"> Günümüzde o kadar çeşitli sağlık personeli vardır ki insanın kafası karışır. ,

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Göz Problemleri Konusunda Kime Başvurmalısınız?

  Sponsorlu Bağlantılar
  , Helvetica, sans-serif">GÖZ PROBLEMLERİ KONUSUNDA KİME BAŞVURMALISINIZ?
  , Helvetica, sans-serif">Günümüzde o kadar çeşitli sağlık personeli vardır ki insanın kafası karışır.
  , Helvetica, sans-serif">1. Medikal doktor (MD); Antibiyotikler, anestetikler, allerji tedavisi ve diğer tıbbi bakım konusunda eğitilmiş ve tecrübe kazanmıştır. Ameliyat yapar, yaralanmaların ve kanserin teşhisini koyar, ve genellikle bilgisi iyidir. Pratisyenlerin çoğu küçük göz problemlerinin çoğunu tedavi edebilir.
  , Helvetica, sans-serif">2. Oftalmolog; göz konusunda ihtisas yapmış bir doktordur. Göz problemlerinin tedavisi konusunda yılların tecrübesine sahiptir ve herhangi bir göz probleminiz için başvurabilirsiniz. Bu alanda en iyi eksperttir.
  , Helvetica, sans-serif">3. Optisyen; gözlük verir. Uygun cam için gözünüzün ölçümünü bile yapmaz. Yaptığı iş yalnızca oftalmolog ve optometrist tarafından önerilen uygun camı sizin için en uygun gözlük çerçevesine yerleştirmektir.
  , Helvetica, sans-serif">4. Optometrist; gözlük camı için gözünüzün ölçümünü yapar. Ya uygun cam derecesinin reçetesini verir ya da kendisi gözlüğü sizin için hazırlar. Tıbbi eğitim almamıştır.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.