Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Hotmail Hesabınızı iPhone'da Kullanın iPhone Hotmail Erişimi: iPhone kullanıcı olarak hepimizin bildiği gibi iPhone'umuz ile @hotmailcom , @ msn .com , @live.om hesabımıza giriş yapamıyorduk

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Hotmail Hesabınızı iPhone'da Kullanın

  Sponsorlu Bağlantılar
  Hotmail Hesabınızı iPhone'da Kullanın  iPhone Hotmail Erişimi:

  iPhone kullanıcı olarak hepimizin bildiği gibi iPhone'umuz ile @hotmailcom, @msn.com, @live.omhesabımıza giriş yapamıyorduk Dün yayınlanan bir haberle Microsoft'un daha önce kısıtlı sayıda ülkelere açtığı POP3 desteğini tüm dünyaya açtığı haberini aldık ve hemen test ettik.

  Öncelikle ana menüde bulunan Ayarlar (Settings) butonuna tıklıyoruz. Ardından aşağıda bulunan "Mail, Kişiler, Takvimler" seçeneğine tıklıyouz. Açılan sayfada Hesap Ekle butonuna tıklıyoruz.

  Hesap ekle butonuna tıkladıktan sonra karşınıza desteklenen posta servislerinin listesi çıkacak. Bu listede Diğerseçeneğini seçiyoruz..Seçtikten sonra sizden Adınızı, E-posta adresinizi, şifrenizi isteyecektir.Ad kısmına adınızı, Adres kısmına E-posta adresinizi, Parola kısmına da şifrenizi yazıp Kaydet butonuna basınız.

  Kaydet butonuna bastıktan sonra Mail uygulaması verdiğiniz mailin uzantısına bakarak POP3 ve SMPT ayarlarını otomatik olarak yapacak, ayrıca bir ayar yapmanıza gerek kalmayacaktır. Artık Mail uygulamasını kullanabilirsiniz.

  Yapılan otomatik ayarları inceleyecek olursak:

  POP : pop3.live.com (Port 995)
  SMTP : smtp.live.com (Port 25)
  SSL Kullan: On

  Hotmail hesabımız çalışır durumda ama ilk defa Mail uygulamasının kullananların maillerin ne sıklıkta otomatik olarak kontrol edileceğini ayarlamasında fayda var. Bunun için de, Ayarlar menüsü altındaki "Yeni Verileri Al" seçeneğine tıklayınız ve kendinize uygun bir ayarı seçiniz.

  Ne kadar çok sıklıkta mail kontrolü yaptırırsanız iPhone'unuzun pili o kadar çabuk bitecektir. Eğer "Elle" ayarını seçerseniz otomatik olarak yeni mesaj kontrolü yapılmaz.Ayrıca "Anında İlet" seçeneği Hotmail için çalışmaz..  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. iphone 5 fiyatları nedir, iphone 5 kaç para, iphone 5 ne kadar
 3. iPhone 5 teknik özellikleri, İphone 5 özellikleri nelerdir, apple iphone 5 özelliği
 4. hotmail üye ol, hotmail kayıt ol, hotmaile üye olmak, hotmail kaydol
 5. iphone 4 sorunları, iphone 4 sorunlarının çözümleri
 6. iphone 4 ısınma,iphone 4 ısınıyor,iphone ısınma sorunu çözümü, iphone ısınıyor çözümü, iph
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri