Hoşgeldiniz.

Kablosuz Modem olmadan iPhone ile internet keyfi Bu zamana kadar iPhone ile internete bağlanabilmenin tek yolu olarak kablosuz modem kullanmanızı önermiştik.abi bir alternatifinizde EDGE bağlantısıydı

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Kablosuz Modem olmadan iPhone ile internet keyfi

  Sponsorlu Bağlantılar
  Kablosuz Modem olmadan iPhone ile internet keyfi  Bu zamana kadar iPhone ile internete bağlanabilmenin tek yolu olarak kablosuz modem kullanmanızı önermiştik.abi bir alternatifinizde EDGE bağlantısıydı .

  Başka bir alternatif bir bağlantıdan söz etmek istiyorum .

  Diyelim ki benim az önceki durumum gibi , ortamda kablosuz modem olmadığı halde internete erişmek istiyorsunuz . Artık komşularda uyandı , herkes şifreli yapmış kablosuz modemlerini .Edge ise hem yavaş hem pahalı .Bilgisayarımızdan internete girebiliyoruz ama bunu iPhone ile nasıl paylaşacağız ?

  Kendimize sormamız gereken ilk soru , kablosuz ethernet kartımız var mı ? hani artık laptoplarda standart haline gelen wi-fi alıcıdan bahsediyorum . Aslında alıcı dememek lazım , çünkü şuanda amacımız bunu verici olarak kullanmak.

  Özetleyecek olursak , bilgisayarımızın ethernet girişine kablo ile ulaşan internet bağlantımızı , wi-fi kartımızı verici olarak kullanıp ortama yaymak . Sonrada ister iPhone ile ister başka bir laptop ile internetin tadını çıkarmak . Bahsedeceğim adımlar Windows Vista işletim sistemi için geçerlidir .Dilerseniz Windows XP içinde test eder ve yayınlarım .Neticede mantık aynı .

  Şimdi gelelim adımlara .

  1.Araç çubuğunun en sağında sistem saatimizin hemen yanındaki network bağlantısı ikonuna sağ tıklayıp "Ağ ve paylaşım merkezi" ni seçin

  veya Başlat-Ağ-Ağ ve paylaşım.merkezi

  2. Kablosuz Ağları Yönet ' - Ekle sekmesine tıklayın .

  3.Geçiçi Ağ oluştur - İleri tıklayara oluşturacağınız ağa isim verin ve güvenlik tipini seçin.Bu ağı kaydet i işaretleyip İleri ye tıklayın .

  4. İnternet bağlantısı paylaşımını seçip onaylayın .

  Artık iPhone unuza dönüp Kablosuz bağlantı arayabilirsiniz.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.