Hoşgeldiniz.

Endometriozis hastalığının belirtileri nelerdir? Endometriozisin belirtileri şunlardır: Ağrılı adet Ağrılı cinsel ilişki Adet öncesinde karın ağrısı Sırt ağrısı Büyük tuvalette ağrı olması. Bu belirtilerin tümünün

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Endometriozis hastalığının belirtileri nelerdir?

  Sponsorlu Bağlantılar
  Endometriozis hastalığının belirtileri nelerdir?

  Endometriozisin belirtileri şunlardır:

  Ağrılı adet Ağrılı cinsel ilişki Adet öncesinde karın ağrısı Sırt ağrısı Büyük tuvalette ağrı olması. Bu belirtilerin tümünün başka nedenleri olabilir. Hastalığın başka belirtileri görülmemesine karşın, hamile kalmakta güçlük çeken bazı kadınlarda endometriozis hastalığına sıkça rastlanmaktadır.Endometriozis doğurganlığı nasıl etkiler ve kısırlığa yol açar mı?

  Hamile kalamayan kadınlarda nedenlerden biride endometriozis hastalığı olabilir. Bu kadınların bir kısmında endometriozisin neden olduğu yara dokusu kadının tüplerinde tıkanıklığa yol açmaktadır. Ancak, çoğu kadında endometriozisin doğurganlığı etkileme nedenleri henüz net olarak bilinmemektedir.

  Yumurtalıklar içinde oluşmaktadır ve yumurtlama fonksiyonunu bozmaktadır. Spermleri öldüren doğal toksinler üretmektedir. Embriyonun rahim içersine tutunmasını engellemektedir. Embriyo gelişimi üzerine zararlı etkisi vardır.

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.