Hoşgeldiniz.

Bağırsak Kanseri (Kolon Kanseri) , Bağırsak Kanserinin Belirtileri , Tedavisi Nedir Günümüz tıbbının teknolojik olarak gelmiş olduğu noktada tanı ve teşhis yöntemleri artmış , erken

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Bilgi Bağırsak Kanseri (Kolon Kanseri), Bağırsak Kanserinin Belirtileri, Tedavisi Nedir

  Sponsorlu Bağlantılar
  Bağırsak Kanseri (Kolon Kanseri), Bağırsak Kanserinin Belirtileri, Tedavisi Nedir

  Günümüz tıbbının teknolojik olarak gelmiş olduğu noktada tanı ve teşhis yöntemleri artmış, erken teşhis oranları en yüksek kanser türleri arasına girmiştir. Genellikle Bağırsaklardaki poliplerden gelişir. Tarama testleriyle başlangıç safhasında saptanabilmekte ve kolonoskopi ile polipler zamanında alınarak hastalığın tedavisiyle ilgili önemli bir adım atılabilmektedir.

  Bağırsak Kanseri Risk Grupları

  Genelde 45 yaş üstü ve genetik olarak yatkın, ülseratif kolit rahatsızlığı bulunan alkol ve sigara bağımlıları, hayvansal proteinli kırmızı et ağırlıklı beslenenler, sebze ve meyve tüketimi az olanlar ve egzersizden uzak yaşayanların Bağırsak kanserine yakalanma riskleri yüksektir.

  Bağırsak Kanseri Belirtileri

  Tuvalet alışkanlıklarında değişiklikler söz konusu olduğunda, kabızlık ve ishal sık görüldüğünde, dışkının kanlı olması halinde ve anüsten kan gelmesi (ozelbilgiler.com) durumlarında, sık tuvalete çıkma, Bağırsak gazlarının sık oluşu, halsizlik, zayıflama ve anemi görüldüğünde Bağırsak kanserlerinden şüphelenilmelidir.

  Bağırsak Kanserinin Klasik Tedavileri

  Klasik tıbbi müdahaleler, var olan istatistiklere göre hastanın yaşamını tamamen kurtarmaktan maalesef uzaktır. Cerrahi operasyon olumlu geçtiği takdirde yaşam süresinin belli bir oranda uzatılması mümkün olmakla birlikte sonuç tam bir tedavi değildir.

  Bağırsak Kanserinin Bitkisel Tedavisine gidilmelidir…

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.