Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Beni Kandıramazsın - Kate Harrison · Epsilon Yayınevi · Basım Tarihi : 09 - 2018 · ISBN : 9789944823180 · Sayfa Sayısı : 355 ·

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Beni Kandıramazsın - Kate Harrison

  Sponsorlu Bağlantılar
  Beni Kandıramazsın - Kate Harrison
  · Epsilon Yayınevi
  · Basım Tarihi : 09 - 2018
  · ISBN : 9789944823180
  · Sayfa Sayısı : 355
  · Çevirmen : Yıldız Vurgun  Yaşamak için alışveriş yaptığınızı hayal edin, sıfır beden modasını hedef alın ve satış asistanı kızları ele geçirdiğinizi düşünün. Gizemli müşterinin dünyasına hoş geldiniz!

  Kocası tarafından terk edilen, çiçeği burnunda anne Emily, kendisinin doğum sonrası göbeği ve doğum sonrası bütçesiyle dalga geçen, dal gibi, incecik satıcı kızlardan intikam almak istiyor. Ama şişmanlığın da kendine özgü avantajları var tabii. Özellikle bir gizli kamera söz konusuysa!

  Mağazacılık işine gönülden bağlı mağaza müdürü Sandie, hırslı bir satış asistanı tarafından oyuna getiriliyor. Tutkusunu sürdürmesinin tek yolu, gizli alışveriş!

  Büyüleyici dul Grazia ise banka hesabının giderek küçülmesine karşın ışıltılı hayatından vazgeçemiyor. Ne kadar çok şey alırsa, kocasının ardından tuttuğu yas o kadar hafifleyecek sanki.

  Onlar Charlie'nin alışveriş melekleri… Aslında aşklarıyla, yalnızlıklarıyla, tutkularıyla, dertleriyle içimizden birileri… Bakalım kimi zaman cennetten, kimi zaman da cehennemden gönderilen görevlerin üstesinden gelebilecekler mi?

  “Yaşamın ve aşkın iniş çıkışlarını anlatan bu kitabı okuduktan sonra, bir anda önce sokağa çıkıp kitaptaki karakterlerden biriyle tanışmayı isteyeceksiniz.”
  Chris Manby

  “Bu sana yakışmıyor, Farah Fawcett.” Will, üçümüze de Charlie'nin Melekleri'nin isimlerini takmıştı. Önceleri çok saçma gelmişti bu; ama şimdi Farah olmak hoşuma gidiyordu. Sandie, akıllı olan Kate Jackson. Grazia ise sokakları çok iyi bilen Jacklyn Smith. “Neyse, üç meleğim iş başında olduğu sürece endişelenecek bir durum yok. Usta Frederick'i de unutmayalım.”
  Hemen arkasında Grazia ve Freddie sendeleyerek bize doğru geliyorlardı. Will oğlumun elini tutmak için uzandığından, onun tombul ellerini kendi geniş avucu içine aldığında, gördüğüm manzara dayanılacak gibi değildi.

  Tek istediğim bir aileydi: Duncan, ben ve bebek. Üç kişilik. Bu aşkın her şeyi yenebileceğine inanmıştım. Sınıfın yakışıklısı ve küçük deniz kızı sonsuza dek mutlu yaşayacaklardı. Çünkü masallarda hep böyle olmuştu. Ama şimdi anlıyorum ki bu gerçek aşk bile değildi. Will yakışıklı değildi, yani Duncan'ın olduğu gibi değil. Buna rağmen, şakalarına ve kıyafetine bakmaksızın bu adam için hissettiklerim, sanki yetişkin birinin yaşayacağı türden bir aşktı….

  Günümüz kadınını anlatan, eğlenceli ve duygusal romanlarıyla büyük bir hayran kitlesi edinen ve çok satanlar listelerinden inmeyen Kate Harrison, yazmaya başlamadan önce televizyon programcılığı yapıyordu. Harrison halen Londra'da yaşıyor.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Kate Ryan - Ella elle l'a şarkısının sözleri
 3. Alp Zey beni Bırak şarkı sözleri, Alp Zey beni Bırak şarkısı sözü, beni bırak şarkısı alp
 4. Alp Zey Beni Ara Bul şarkı sözleri, Alp Zey Beni Ara Bul şarkısı sözü, Beni ara bul şarkıs
 5. Alla beni pulla beni al koynuna yar
 6. Genco Ecer Kandıramazsın Şarkı Sözleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri