Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Can'dan Salatalar Hem Sağlık Hem Lezzet - Can Açıkgöz Can'dan Salatalar Kitap Özet - Can Açıkgöz Kitapları Tanıtım - Kitap Fiyatları Kitap Özet CAN'DAN SALATALAR

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Can'dan Salatalar Hem Sağlık Hem Lezzet - Can Açıkgöz

  Sponsorlu Bağlantılar




  Can'dan Salatalar Hem Sağlık Hem Lezzet - Can Açıkgöz

  Can'dan Salatalar Kitap Özet - Can Açıkgöz Kitapları Tanıtım - Kitap Fiyatları


  Kitap Özet

  CAN'DAN SALATALAR, ya sağlık ya da lezzet ikilemine son verecek bir kitap.. Bu yanlış anlayışa göre sağlıklı beslenme seçimi lezzetten yoksun bir beslenme anlamı taşımaktadır. Bunun yanı sıra kimi zaman uygun malzemelere rağmen yanlış hazırlama teknikleri, bazen de uygun olmayan malzeme kullanımı veya malzemelerin doğru kullanılmaması sağlıklı yaşamın vazgeçilmez öğesi olan beslenmeyi olumsuz hatta sağlık için tehlikeli hale getirebilmektedir. Oysa “hem sağlıklı hem de lezzetli” anlayışının geçerli olduğu beslenme tarzı, doğru reçetelerle sağlık için en önemli faaliyetlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

  CAN'DAN SALATALAR'da salataların hazırlanması sürecinde yiyeceklerin besin değeri kaybına uğramadan, tersine doğru hazırlama teknikleri ve uygun eşleştirmelerle besin değerinin artırılmasını sağlayacak şekilde; uygulayıcıların kendi mutfaklarında kolayca bulabilecekleri malzemelerle, kısa sürede; sağlık, lezzetli, ekonomik, ahenkli, zevkli ve pratik hazırlayabilecekleri reçetelere yer verilmiştir. Her bir reçete birçok kere uygulanmış ve sizin de uygulamanızda elde edebileceğinize benzer şekliyle fotoğraflanmıştır. Bu reçeteler uygulayıcının kendi zevkleri ve yaratıcılığı ile desteklenerek daha renkli ve ahenkli şekilde hazırlanabilir.

  En amatöründen en profesyonel uygulayıcının yararlanabileceği şekilde, hem sağlık hem de lezzet anlayışıyla, doğru tekniklerle hazırlanmış olan CAN'DAN SALATALAR, besin değeri yüksek reçetelerle, candan salatalar hazırlamak isteyen, candan paylaşmak isteyen herkesin yararlanmasına uygun olarak hazırlanmıştır. Her bir reçetenin bir porsiyonunun besin değerleri (C ve A vitamini, kalsiyum, demir, çinko), kalori ve lif miktarları verilmiştir. Reçetelerde kullanılan malzemelerle ilgili olarak verilen ölçülerde, Anadolu'da yaygın olarak kullanılan şekliyle çorba kaşığı yerine yemek kaşığı tanımı kullanılmıştır.

  Can Açıkgöz, 1962 yılında Antalya'da doğdu.Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi Ev Ekonomisi-Beslenme öğretmenliği mezun oldu. Bir ulusal televizyon kanalında yayına giren ve hafta bir yayınlanan “Biz Bize” programında 2008 yılından bu yana yiyecek hazırlama teknikleri konusunda görev yapmaktadır. Osmanlı Mutfağı, Türk Mutfağı, Mevlevi Mutfağı, Akdeniz Mutfağı, diyet mutfağı, davet yemekleri ve sunumu, açık büfe, pasta-bisküvi hazırlama, sağlıklı beslenme, hijyen ve sanitasyon, davet ve özel gün sofralarının hazırlanması konularında eğitimin vermektedir.

  Kitap Ön Yüzü




  Kitap Künyesi

  Can'dan Salatalar Hem Sağlık Hem Lezzet - Can Açıkgöz
  · Arkadaş Yayınevi
  · Basım Tarihi : 10 - 2018
  · ISBN : 9789755096544
  · Sayfa Sayısı : 184
  · Etiket Fiyatı : 15.00 TL


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Ağız Hijyeni Nasıl Sağlanır, Diş Fırçasının Önemi, Diş Fırçası Seçimi, Genel Sağlık Sağlık
 3. Patates salatası, salata tarifleri, denenmiş lezzetler, harika salatalar, salatalar
 4. Közlenmiş patlıcan salatası, harika salatalar, iştah açıcılar, lezzetli salata tarifleri,
 5. Sağlık Şiirleri - Sağlık ile ilgili Şiir - Sağlık Hakkında Şiirler
 6. Mutfakta Lezzet ve Kolaylık
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri