Hoşgeldiniz.

Nar - Seyhan Livaneli Nar Özet - Seyhan Livaneli Kitapları - Seyhan Livaneli Kitap Tanıtım - Nar Kitap Fiyatı - Nar Ön Okuma Kitap Özet

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Nar - Seyhan Livaneli

  Sponsorlu Bağlantılar
  Nar - Seyhan Livaneli


  Nar Özet - Seyhan Livaneli Kitapları - Seyhan Livaneli Kitap Tanıtım - Nar Kitap Fiyatı - Nar Ön Okuma
  Kitap Özet

  Nar, Türkiye'nin ve dünyanın yakın geçmişinde Silva isimli bir ermeni kızın romanı.1800'lerin son yılları ile 1900'lerin başları ve ortalarında yaşanan olayları, Silva'nın ve yakınlarının yaşananlardan nasıl etkilendiğini gözler önüne seriyor. Ermenilerin Anadolu'daki yaşamlarını, Müslüman Türk ailelerle ilişkilerini, dostluklarını, ortak kültürlerini, tehciri ve tehcir sonrasını anlatıyor.

  Yaşanan acılara rağmen insan sevgisini kaybetmeyen Silva'nın hayata bakışı ve dünyayı barışa götürmek için verdiği uğraşlar, anlatılan tarih dilimi içinde gerçekleşiyor.

  Tehcirden sonra Paris'e yerleşen Silva, Almanların Paris'i işgalinde Yahudilerin acılarına tanık oluyor.

  Romanda, Osmanlı İmparatorluğu yıkılmadan önce başlayan ve II. Dünya savaşına kadar süren çılgın savaşlarda üç kıtada yaşananlar, harcanıp giden insanlar, okurla buluşacak.

  Nereye götürüldüğünü bilmeyen biri, koca dünyada yalnız olmadığını, birilerinin onu düşündüğünü bilmek için giderken bir işaret bırakmak ister.

  Kitap Ön Yüzü  Kitap Künyesi  Nar - Seyhan Livaneli

  Sinemis Yayınları

  » Roman

  Fiyatı : 16,00 TL

  Mayıs 2016,
  268 sayfa,


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.