Hoşgeldiniz.

İngilizce Kelime Dağarcığını Geliştirme Rehberi - İ. Hakkı Mirici - Mehmet Şahin İngilizce Kelime Dağarcığını Geliştirme Rehberi Kitab Özet - İ. Hakkı Mirici Kitapları -

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  İngilizce Kelime Dağarcığını Geliştirme Rehberi - İ. Hakkı Mirici - Mehmet Şahin

  Sponsorlu Bağlantılar
  İngilizce Kelime Dağarcığını Geliştirme Rehberi - İ. Hakkı Mirici - Mehmet Şahin
  İngilizce Kelime Dağarcığını Geliştirme Rehberi Kitab Özet - İ. Hakkı Mirici Kitapları - Mehmet Şahin Kitap Tanıtım - İngilizce Kelime Dağarcığını Geliştirme Rehberi Kitap Fiyatı - İngilizce Kelime Dağarcığını Geliştirme Rehberi Kitabı Ön Okuma  Kitap Özet

  Okuyucuların olumlu değerlendirmeleri ve değerli görüşleri doğrultusunda gözden geçirilerek yeniden düzenlenen bu kitap, halen İngilizce kelime bilgisini artırmada bugüne dek hazırlanan en kapsamlı ve işlevsel eserlerden birisi olma özelliğini korumaktadır.

  İngilizce kelime bilgisini artırmayı amaçlayanlar için son derece yararlı bir çalışma rehberi olan bu kitap, Avrupa ve Amerika'da, University of Cambridge Local Examnations Syndicate (UCLES), Educational Testing Service (ETS), Association of Language Testers in Europe (ALTE) gibi kuruluşların verdiği International English Language Testing System (IELTS),First Certificate in English (FCE), Greaduate Record Examination (GRE) ve Test of English as a Foreign Language (Toefl) gibi uluslararası standart İngilizce yeterlilik sınavlarına ve ÜDS, KPDS ve LGS-5 (YDS) gibi ulusal merkezi yabancı dil sınavlarına hazırlanan adayların ilgili sınavlardaki başarılarını da artıracak bir özelliğe sahiptir.

  Bu kitaptan yararlanarak sınavlara hazırlanan adaylar, sadece sınav soruları çözmeye yönelik çalışmalar yapmak yerine; önce soru alanı ve düzeyine uygun kelimelerle etkili bir ön çalışma olanağı bulacak, daha sonra da bilinçli bir biçimde sınava yönelik olarak örnek soru çözme çalışmaları yapacaktır.

  Kitabın akışı içerisinde önce, uluslararası kelime ölçüt kabul edilen Academic Word List (AWL)'de yer alan kelimeler düzey sırasına göre on bir düzeyde ele alınmıştır. Kitaptaki tüm kelimeler, Türkçe karşılıkları verilerek örnek cümlelerde kullanılmış ve örnek cümlelerin de Türkçe karşılıkları verilmiştir.
  Kitap Ön Yüzü


  Kitap Künyesi

  İngilizce Kelime Dağarcığını Geliştirme Rehberi - İ. Hakkı Mirici, Mehmet Şahin

  Siyasal Kitabevi


  Fiyatı : 28,00 TL

  Haziran 2016,
  640 sayfa,


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.