Hoşgeldiniz.

Kurban Bayram ı Mesaj ları Komik Komik Kurban Bayram ı Mesaj ları Facebook Komik Kurban Bayram ı Mesaj ları Paylaş Facede Minareden atlarım , bayram
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 15      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Komik Kurban Bayramı Mesajları

  Sponsorlu Bağlantılar
  Kurban Bayramı Mesajları Komik
  Komik Kurban Bayramı Mesajları Facebook
  Komik Kurban Bayramı Mesajları Paylaş Facede


  Komik Kurban Bayramı Mesajları-komik-kurban-bayrami-mesajlari.jpg

  Minareden atlarım, bayramını kutlarım.

  Senin de, ananın da, babanın da, kardeşlerinin de bayramını kutlar, sağlık ve esenlikler dilerim.

  İslamiyetten kaçırılmayacak fırsat! 23, 24, 25 ekim günlerinde sınırsız tatil yapma, tatlı ve şeker yeme özgürlüğü sizi bekliyor. Üstelik sadece müslüman olmanız yeterli! Ayrıntılı bilgi için www. adresine tıklayıp kelime-i şehadet getirin, otomatik üyeliğinizi kazanın.

  Sayın abonemiz, eskiye ait namaz ve oruç borcunuz tespit edilmiştir. Amel defteriniz dolmadan lütfen borcunuzu ödeyiniz. Ahiret işleri genel müdürlüğü, İyi bayramlar diler.

  Bugün yüzün öpülmekten solsun, miden 5 kg şekerle dolsun, cüzdanını bücürler soysun, gönlün huzura doysun, bayramınız kutlu ve mutlu olsun.

  Sesinin çığlığını karanlığa bırak üfle gökyüzüne, kaydırabildiğin kadar yıldız kaydır tut dileklerini ve hep kendin için gülümse, iyi bayramlar.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.