Hoşgeldiniz.

Dost luk ve kardeşlikle ilgili kompozisyon , Dost luk konulu kompozisyon Dost luk , tek bir tanımı olmayan bir kavramdır. Paylaşmak , güvenmek , fedakârlık
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 4      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Dostluk ve kardeşlikle ilgili kompozisyon, Dostluk konulu kompozisyon

  Sponsorlu Bağlantılar
  Dostluk ve kardeşlikle ilgili kompozisyon, Dostluk konulu kompozisyon

  Dostluk, tek bir tanımı olmayan bir kavramdır. Paylaşmak, güvenmek, fedakârlık ve açık sözlülüktür.

  Hayat, dümdüz bir yol değildir. Herkesin hayatında dönem dönem inişler ve çıkışlar vardır. Bu yüzden her gün mutlu ve neşeli olamayabiliriz. Bazı günler kendimizi mutsuz ve kötü hissederiz. Bugünlerde ise, en çok ihtiyaç duyduğumuz olan şey bir dosttur. Çünkü dostlarımızla sorunlarımızı ve problemlerimizi paylaşabiliriz; ama önemli olan gerçek bir dost bulabilmektir. Mutlu olduğunuz zaman yanınızda birçok insan bulabilirsiniz; peki ya mutsuz ve üzgün olduğunuzda da o insanlar yanınızda mıdır? İşte dostluk bir mum ışığına benzer, ortalığa karanlık hâkim olduğunda ancak belli olur.

  Dostluk, bir insanla her gün telefonda 3-4 kez konuşmak, bir kişin hayatını ve yaşadıklarını derinlemesine bilmek değildir, ya da sürekli görüşmek de değildir. Başı gerçekten sıkıntıdaysa, yardıma koşacak ilk kişiysen, aynı şekilde onun da öyle olduğunu biliyorsan işte bu gerçek dostluktur.

  Dostluğun insan hayatındaki değeri bir ekmek, su kadar değerlidir. Artık kimsenin birbirine güveni kalmadığı şu zor hayatta gerçek bir dostumuz varsa eğer kıymetini bilmeliyiz. Çünkü arkadaş çok bulunur; ama dost zor bulunur.

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar
  İnsanların hayatları her zaman aynı gitmemektedir.Bazen inişli çıkışlı bir hayatı vardır.Bu hayatın bir cilvesidir.Üzücü yada sevinçli olduğunuz zaman yanınızda size destek olan iyi günde kötü günde sizin yanınızdan hiç ayrılmayan kişi sadece dostunuzdur. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.