Hoşgeldiniz.

'Şabanoğlu Şaban' İspanya'ya gidiyor Kemal Sunal Halit Akçatepe Şener Şen Adile Naşit Ayşen Gruda ve Şevket Altuğ’un başrollerini paylaştığı Ertem Eğilmez’in yönettiği 1977 yapımı 'Şabanoğlu

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  'Şabanoğlu Şaban' İspanya'ya gidiyor

  Sponsorlu Bağlantılar
  'Şabanoğlu Şaban' İspanya'ya gidiyor

  Kemal Sunal Halit Akçatepe Şener Şen Adile Naşit Ayşen Gruda ve Şevket Altuğ’un başrollerini paylaştığı Ertem Eğilmez’in yönettiği 1977 yapımı 'Şabanoğlu Şaban' aradan geçen 33 yıla rağmen televizyonda yayınlanmaya devam ediyor. Hatta her yayınlandığında reyting listesinde ilk 10’a giriyor. Geçtiğimiz Eylül ayında Amerika merkezli sinema filmleri veritabanı IMDB 'Dünyanın En Komik 50' filminin listesini yayınladı. Ve defalarca izlenmesine rağmen üzerinden ilgi eksilmeyen 'Şabanoğlu Şaban' Charlie Chaplin ve Woody Allen'in filmlerini bile geride bırakarak bu listede ilk sırada yer aldı.

  İSPANYOLCA ALT YAZI
  'Şabanoğlu Şaban'ın bu başarısı İspanyollar'ın dikkatini çekti. Merkezi Barcelona'da bulunan Notro Films'in sahibi Adolfo Lucas Blanco Ertem Eğlimez'in şirketi Arzu Film ile irtibata geçti. Blanco 'Şabanoğlu Şaban'ı İspanya'da gösterime çıkarmak istediğini belirterek gösterim haklarını talep etti. Arzu Film 'Şabanoğlu Şaban'ın İspanya'da gösterime çıkmasına olumlu yaklaşarak Adolfo Lucas Blanco'ya 'Olur' cevabını verdi. Arzu Film bugünlerde 'Şabanoğlu Şaban'ın İspanyolca alt yazı işlemi çalışmalarına başladı.

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.