Hoşgeldiniz.

Silivri Cezaevi'ne Tiyatro Turnesi Şehir Tiyatroları'nın "Meraklısı İçin Öyle Bir Hikaye" adlı oyun u 22 ve 23 Şubat tarihlerinde Silivri Cezaevi'nde sahnelecek. Yayına Giriş: 19.02.2016

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Silivri Cezaevi'ne Tiyatro Turnesi

  Sponsorlu Bağlantılar
  Silivri Cezaevi'ne Tiyatro Turnesi
  Şehir Tiyatroları'nın "Meraklısı İçin Öyle Bir Hikaye" adlı oyunu 22 ve 23 Şubat tarihlerinde Silivri Cezaevi'nde sahnelecek.


  Yayına Giriş: 19.02.2016 16:09:27
  Güncelleme: 19.02.2016 16:09:27

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, turnelerle seyircisiyle buluşmaya devam ediyor.
  Şehir Tiyatroları, bu kez Silivri’ye gerçekleştireceği turnede "Meraklısı İçin Öyle Bir Hikaye" adlı oyunla seyircilerin karşısına çıkacak. Oyun, 22 ve 23 Şubat tarihlerinde Silivri Cezaevi’nde sahnelenecek.

  Usta oyuncu, yazar, çizer ve yönetmen Savaş Dinçel tarafından uyarlanan oyunda, seyircilere Türk edebiyatının en önemli kalemlerinden Sait Faik’in öykülerinden, anılarından, yazılarından yola çıkılarak onun şahitliğinde dolu dolu bir İstanbul turu yaptırılıyor.

  Ergün Işıldar’ın yönettiği oyun, seyircileri, önce Burgazada, ardından Karaköy, Tünel, Beyoğlu, Hristaki Pasajı ve Taksim Parkı’na götürüyor. Oyunda Naşit Özcan rol alıyor.

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.