Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Organik atıkların geri dönüşümü Ülkemizde gün geçtikçe çoğalan atıkların yarattığı çevre kirliliğinin boyutları ve insan sağlığına zararlı etkileri gün geçtikçe artmaktadır. Bu kapsamda hükümet tarafından
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Organik atıkların geri dönüşümü

  Sponsorlu Bağlantılar
  Organik atıkların geri dönüşümü


  Ülkemizde gün geçtikçe çoğalan atıkların yarattığı çevre kirliliğinin boyutları ve insan sağlığına zararlı etkileri gün geçtikçe artmaktadır. Bu kapsamda hükümet tarafından çiftçiler ve belediyelere uygulanma zorunluluğu getirilen kompost ve/veya biyogaz tesislerinin fizibilite raporlarının hazırlanması, tesisin kurulması, işletme analizlerinin yapılması ve danışmanlığını yapmaktayız. Bu sektörde tamamen Türk sermayesi ve know-how'u ile kurulmuş tek firmayız. Çalışma sistemimiz üç aşamadan oluşmaktadır;

  1. İlk olarak çiftliğiniz de meydana gelen tarımsal ve/veya hayvansal atıkların atık master incelemesi yapılarak, atık üretim kaynakları ve miktarları belirlenmektedir. Bu inceleme raporu doğrultusunda çiftliğiniz için en uygun tesis belirlenir ve projelendirilir. Fiyatlandırma ve maliyet analizleri yapılarak tarafınıza sunulur.

  2. Bu aşamada tesisin inşa edilmesi ve makine ekipmanların kurulumu yapılır.

  3. Tesisin tamamlanması müteakip tesiste kullanılacak atıklarınızın deneme ve analizleri de laboratuarımızda tamamlanmış olur. Tesiste çalışacak personelinizin eğitimi, dönüşümü sağlanacak atıkların oranlarının belirlenmesi, ilk yıl için alınan ürünlerin kalite analizlerinin yaptırılması ve bir yıllık teknik destek tarafımızdan sağlanır.

  Ayrıca atıkların 80 dereceye ulaşan sıcaklarda çözünülmesi ve toprağa dönüşmesi ile geçmiş yıllardaki toprakta bulunan mikrop ve hastalıkların, önümüzdeki yıllarda toprağa verimsiz etkileri de bertaraf edilmiş olur.
  Çevreye Duyarlı Çiftlikler arasında olmak ve evsel, tarımsal, hayvansal atıklarınızı gübresel değeri olan toprağa ve/veya elektrik yada gaz enerjisine dönüştürmek eminiz ki işletmenizin de ilk amaçlarından biridir. Yaklaşık 4-5 yıl gibi bir süre içinde maliyetini kara çeviren bu sistemler ile atık sorununu karlı bir hale çevirmek ve atıkları nihai bir çözüme ulaştırmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


  Santaş Bilimsel Danışmanlık ve Çevre Teknolojileri Mim.Müh.Ltd.Şti.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Elektronik atıkların geri dönüşümü
 3. organik atıkların değerlendirilmesi
 4. Katı Atıkların Geri Dönüşümü
 5. Katı atıkların dönüşümü
 6. Katı atıkların geri dönüşümü nasıl yapılır
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri