Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü İle İlgili Resmi Yazı , Toplantı Tutanağı Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Atatürk’ ün ölümünün 66. yıl dönümü münasebetiyle Atatürk Anma

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü İle İlgili Resmi Yazı, Toplantı Tutanağı

  Sponsorlu Bağlantılar
  10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü İle İlgili Resmi Yazı, Toplantı Tutanağı

  Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Atatürk’ ün ölümünün 66. yıl dönümü münasebetiyle Atatürk Anma Haftası Programı aşağıdaki şekilde düzenlenmiştir.

  1- Anma faaliyetleri sadece ölüm günüyle sınırlı tutulmayıp 10-15 Kasım 2004 Atatürk Haftası süresince devam ettirilecektir.

  2- Okulumuzda hafta boyunca Atatürk ilke ve inkılapları, düşünce yapısındaki dinamizm, Atatürk’ ün görüşlerine göre gençliğin yetiştirilmesi ve Atatürkçü düşünce sisteminin özü konularında öğrencilerimiz bilgilendirilecektir.

  3- Okulumuzda Atatürk ile ilgili resim, şiir ve kompozisyon yarışmaları düzenlenerek okul çapında değerlendirilip sergilenecektir.

  4- Okul gazetemizde Atatürk konusu işlenerek resim, şiir, fotoğraf, yazı ve veciz sözlerine yer verilecektir. Sınıflarda Atatürk köşelerine aynı şekilde düzenleyeceklerdir.

  5- Okulumuz kitaplığı ve kasabamız halk kütüphanesinde Atatürk kitapları sergisi açılarak her öğrencinin en az bir kitap okuması sağlanacaktır.


  ANMA TÖRENİ

  1- 10 Kasım 2004 Pazar günü saat 8:45’te tüm resmi kuruluşların çelenkleri kasabamız ……………………..deki Atatürk Anıtı yanında hazır bulundurulacaktır. Saat 08.55’te tören komutanı …………’in anonsu ile protokol sırasına göre daire amirleri tarafından Atatürk Anıtına konulacaktır.

  2- Saat 09.05’te tören komutanın işareti ile belediye hoparlörlerinden çalınacak siren sesi ile birlikte Atatürk’ ün manevi huzurunda 2 dakikalık saygı duruşunda bulunulacaktır. Aynı anda tüm araçlar ve halk oldukları yerde kalacaklar ve araçlar kornalarını çalacaklar.

  3- Saygı duruşunun hemen ardından okulumuz Öğretmeni …………………….. yönetiminde törene katılanlarca İstiklal Marşımız söylenerek, bitiminde görevli öğrencilerimiz tarafından bayraklar yarıya indirilecektir.

  4- Okulumuz Türkçe Öğretmeni …………………. gözetiminde hazırlanan konuşma ve şiirler sunulacaktır.

  5- Yarıya indirilen bayraklar aynı gün saat 17.00’ da yukarıya çekilecektir.

  6- Gece Atatürk anıtının aydınlatılması ve tören alanının hazırlanması Belediye tarafından sağlanacaktır.

  İş bu program görevliler için emir, vatandaşlar için davetiye niteliğindedir.

  ANMA HEYETİ

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü İle İlgili Oratoryo
 3. 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü İle İlgili Toplantı Tutanağı
 4. 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü İle İlgili Video
 5. 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü İle İlgili Şiirler
 6. 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü İle İlgili Resimler
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri