Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

3.boğaz köprüsü çevre yolları , İstanbul 3.Boğaz Köprüsü Çevre Yolu 3.boğaz köprüsü ile yapılacak çevre yolu bölümünün , Odayeri-Paşaköy-Poyrazköy-Garipçekesimidir.Toplam uzunluğun , anayol ve buna bağlı

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  3.boğaz köprüsü çevre yolları, İstanbul 3.Boğaz Köprüsü Çevre Yolu

  Sponsorlu Bağlantılar
  3.boğaz köprüsü çevre yolları, İstanbul 3.Boğaz Köprüsü Çevre Yolu


  3.boğaz köprüsü ile yapılacak çevre yolu
  bölümünün, Odayeri-Paşaköy-Poyrazköy-Garipçekesimidir.Toplam uzunluğun, anayol ve buna bağlı bağlantı yolları olmak üzere 260 kilometredir.

  - Üçüncü Boğaz köprüsünü de içine alan Kuzey Marmara Otoyol Projesi, Adapazarı-Akyazı kavşağından başlayacak, Adapazarı’nın kuzeyinden devam edecek.
  - İzmit’in kuzeyinden, yeni inşa edilecek Gebze-İzmir otoyoluna bağlanacak.
  - TEM otoyolunun kuzeyinden, Ömerli- Sultanbeyli bölgesine ulaşacak.
  - Proje kapsamında inşa edilecek üçüncü köprüden Avrupa’ya geçecek. Hadımköy, Çatalca ve Silivri’yi izleyecek. TEM otoyolunun 4-5 kilometre kuzeyinden devam edecek. Kınalı üzerinden Tekirdağ’a bağlanacak.
  -Samsun-Sinop yolu sayesinde Karadeniz Sahil Yolu'nun 3. Boğaz Köprüsü'ne bağlanacak

  Kapıkule'den başlayarak; İstanbul, Gerede, Merzifon, Amasya, Erzincan, Erzurum ve Ağrı'dan geçerek Gürbulak Sınır Kapısında son bulan Türkiye'nin en uzun akslarından biri olan Kuzey Tetek güzergâhında çok yoğun bir çalışma olduğunu söyleyen Uraloğlu; "Bu güzergâh Avrupa'yı Doğu'ya ve Orta Doğu'ya bağlayan koridorlardan birisidir" dedi. Sinop-Ankara Yolu projesine de değinen; "Sinop-Ankara Yolu, Sayın Ulaştırma Bakanımız Binali Yıldırım Bey'in yakından takip ettiği Kuzey-Güney akslarıdır. Bu proje sayesinde Sinop-Boyabat-Kargı güzergâhı ile Sinop ilini Kuzey Tetek güzergâhına bağlamış olacağız. Böylece Sinop'tan Ankara'ya yol yaklaşık 60 km daha kısalmış olacak. Bu projeyi 2018 yılında bitirmiş olacağız" dedi.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. 3. Boğaz Köprüsü Nerden Geçecek?
 3. Boğaz köprüsü olmasaydı ne olurdu
 4. Adana Misis Köprüsü (Yüreğir), Misis Köprüsü tarihi, adana mimis köprüsü hakkında bilgi, M
 5. İstanbul Boğaz Köprüsü
 6. 3. Boğaz Köprüsü
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri