Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

duygu ve düşünceleri anlatan atatürk'e mektup Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Atatürk'e Mektup Yazıyorum Atatürk'e Mektup 2.Sınıf Atatürk'e Mektup 1.Sınıf Mektup Türünün Tarihi Gelişimi Mektup
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 21      

 1. Misafir
  Sponsorlu Bağlantılar


  Atatürk'e Mektup

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Atatürk'e Mektup

  Sevgili ATAM,

  Senin doğuşun bu dünyada yasanan en güzel doğumdur bizim için. Nedenini sorma sakın!!! Nedenini zaten yaşadın, yasattın ATAM.

  Emdigin sütlerin, attıgın ilk adımın, söylediğin annene gurur veren ilk kelimenin, okuduğun her satırın, kısacası hayatın, şu anda gençliğimde kendimi korkusuz hissetmemin tek sebebiydi ve bu yüzden devim, ben senin o mavi gözlerinde duyguyla baktığın hiçbir bakışın hakkını ödeyemem.

  O baskışlarının altında nede çok yaşayan varmış halbuki. Bir vatanmış senin gözlerinin ardındaki...

  Senin her resmine baktığımda, \'işte bu\' diyorum. işte ilk kurtarıcımız olarak duydugum ve tekrar tekrar doğumunu, hayatını ve en önemlisi ülkemize kurtarıcı melek olarak geldiğini bildiğim, mavi gozlü devim diyorum. İşte seni böyle güçlü, böyle kudretli biliyor ve böylesine seviyorum.

  Biliyorum ki yazdığım bu mektup eline ulaşmayacak ve sen bu mektubu okuyamayacaksın, ben sadece sana olan duygularımı, sana olan hayranlığımla yazıyorum bu mektuba. Ve şunu da çok iyi biliyorum ki yazdığım bu mektubu okuyamasan da her okuduğumda senin beni duyacağını ve hissettiğini anlıyor olacagım. Yazdıgım bu mektup son olarak kalmayacak Atam, mektubunun devamı her zaman gelecek ben yasadığım sürece. Ben sana yazıp okuyacağım ve sen de beni duyup hissedeceksin...

  Sen her aklıma geldiğinde ve gökyuzüne her baktığımda bir ılık rüzgar eser, ağaçkların yaprakları oynar ve ortalığı derin bir sessizlik kaplar işte o zaman şöyle diyorum içimden; \"Buyuk devim geldi bir rüzgar olup esip gitti...\"

  Sen benim her zaman kalbimdesin Atam ve öyle kalacaksın... 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri