Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

cepten faceye bedava ücretsiz giriş cepten faceye girmek nasıl girilir Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Facebook arka plan ekleme, Facebooka arka plan nasıl eklenir, Faceye
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 4      

 1. Misafir
  Sponsorlu Bağlantılar


  cepten faceye ücretsiz giriş cepten faceye girmek nasıl girilir

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar

  Şimdi Turkcell’li gençler 0.facebook.com ile hiçbir bağlantı ücreti ödemeden cepten Facebook’a giriyor!
  Turkcell ve Facebook işbirliği sayesinde artık Turkcell’lilerin cep telefonlarına özel ve tamamen ücretsiz bir Facebook sitesi var. Turkcell sponsorluğunda kullanıma sunulan 0.facebook.com ile Turkcell aboneleri, cep telefonlarından hiçbir bir bağlantı ücreti ödemeden Facebook’a erişip, her an arkadaşları ve sevdikleriyle bağlantıda kalabilecek.
  Facebook’un yeni mobil sitesi 0.facebook.com, standart sitenin en hızlı bağlantıyı sağlayacak hafiflikte tasarlanmış bir versiyonu. Fotoğraf ve grafiklerin link olarak yer aldığı sitede, herhangi bir fotoğrafın linkine tıklayan kullanıcılar, standart siteye yönlendirildiklerine dair bir bilgilendirme görecekler.
  Fotoğraf ve benzeri içerikleri standart mobil siteden bağlantı ücreti ödeyerek görüntülemek isteyenler için ise Turkcell birbirinden uygun cepten internet paketleri ve günlük kullanım kampanyaları sunuyor. Günlük kampanyalar dahilinde tüm Turkcell’liler günde 3 TL, gençTarife’liler ise sadece 50 Kuruş’luk internet kullanımı yaptıklarında herhangi bir başvuru gerekmeksizin gün sonuna kadar 15 MB ücretsiz kullanım hakkı kazanıyorlar. Abonelerin kullanım yaptıkları her gün otomatik olarak faydalanabilecekleri bu kampanyada hediye edilen 15 MB, günde üç binden fazla Facebook sayfası gezmeye yeterli oluyor.
  Turkcell’in 0.facebook.com hizmeti ile ilgili açıklama yapan Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu, sosyal ağların mobil hayatı renklendirdiğini ve bu yeni iletişim biçiminin tüm dünyayı etkisi altına aldığını vurgulayarak, “Mobil internet kullanımında sosyal ağların ne kadar büyük pay sahibi olduğunu biliyoruz. Özellikle Facebook, gençlerin hayatında önemli bir yer tutuyor. 0.facebook.com ile Facebook erişimini Turkcell’lilere en elverişli koşullarda sunarak müşterilerimize hızlı ve ücretsiz kullanım deneyimi yaşatıyoruz” dedi. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri